Breaking News
Home / اخبار روز / گشایش در روابط بانکی ایران و سوئیس + پیش بازی اینتر – تورینو – آرشیو وبلاگ های ایرانی

گشایش در روابط بانکی ایران و سوئیس + پیش بازی اینتر – تورینو – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، محمد خزاعی که در پایان دیدار با فلیپ لئوبا، وزیر اقتصاد ایالت وود سوییس، با بیان اینکه هیات سوییسی به همراه چهره های شاخص بانکی و اقتصادی این کشور به ایران سفر کرده است، از جمله محورهای مباحثات امروز خود با طرف سوییسی را توسعه همکاری های در خصوص بیوتکنولوژی، آی تی، تکنولوژی های خاص بهداشتی به ویژه در بخش سرطان، تکنولوژی کشاورزی و حمل و نقل عنوان کرد
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران با ابراز امیدواری نسبت به اینکه تعدادی از این همکاری‌ها، ظرف یک ماه آینده عملیاتی شود، تصریح کرد: فضای مناسبی برای توسعه روابط بانکی بین ایران و سوییس وجود دارد، ضمن اینکه راه های همکاری بانکی بین ایران و سوییس به شکل مناسبی در حال گشایش است.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: در دیدار امروز با طرف سوییسی همچنین، موضوع فاینانس پروژه های حوزه های سرمایه گذاری و پوشش های بیمه ای آنها از طریق شرکت های اروپایی و راهکارهای آن مورد بحث قرار گرفت.

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، محمد خزاعی که در پایان دیدار با فلیپ لئوبا، وزیر اقتصاد ایالت وود سوییس، با بیان اینکه هیات سوییسی به همراه چهره های شاخص بانکی و اقتصادی این کشور به ایران سفر کرده است، از جمله محورهای مباحثات امروز خود با طرف سوییسی را توسعه همکاری های در خصوص بیوتکنولوژی، آی تی، تکنولوژی های خاص بهداشتی به ویژه در بخش سرطان، تکنولوژی کشاورزی و حمل و نقل عنوان کرد.
این گزارش حاکی است، فلیپ لئوبا، وزیر اقتصاد ایالت وود سوییس نیز اظهار داشت: طی مدت حضور در ایران جلسات بسیار خوبی با شرکت های ایرانی برای توسعه همکاری ها در بخش اقتصادی داشتیم و معتقدیم، فرصت بسیار خوبی برای توسعه روابط اقتصادی و حوزه های صنعتی بین دو کشور فراهم آمده است.

خزاعی افزود: در جلسه امروز در مورد راهکارهای بانکی که از طریق آن بتوان پروژه هایی ایرانی را فاینانس کرد، مذاکراتی انجام دادیم که بسیار امیدبخش بود.

——————-
ورزش سه: دو تیم اینتر و تورینو، امروز در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نراتزوری امروز در حالی پا به ورزشگاه خانگی خواهد گذاشت و با استقبال هوادارانش روبرو خواهد شد که توانسته رکورد خوبش در این فصل را حفظ کرده و نتایج خوبی کسب کند
در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۲ پیروزی برای اینتر، ۲ پیروزی برای تورینو و ۲ تساوی به دست آمده است و حالا باید دید که اینتر در حد انتظارات ظاهر خواهد شد یا در این مقطع حساس که در تعقیب ناپولی است، دچار لغزش خواهد شد.

ترکیب احتمالی

 پیش بازی اینتر - تورینو

پس از فصلی که اینتر در آن موفق به کسب سه گانه شد، آنها تا به حال عملکردی به این خوبی نداشته اند و همین موضوع هواداران را به ورزشگاه کشانده است. آنها باشگاه نهم اروپا از لحاظ تعداد هوادار هستند و بیش از ۶۵ هزار هوادار برای هر بازی در جوزپه مه آتزا حاضر هستند.

ورزش سه: دو تیم اینتر و تورینو، امروز در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نراتزوری امروز در حالی پا به ورزشگاه خانگی خواهد گذاشت و با استقبال هوادارانش روبرو خواهد شد که توانسته رکورد خوبش در این فصل را حفظ کرده و نتایج خوبی کسب کند. اینتر از ابتدای فصل، عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته رکوردهایی را جا به جا کند. آنها در تمام بازی‌های خانگی خود به پیروزی رسیدند که بسیاری این موضوع را تحت تاثیر اسپالتی، سرمربی جدید این تیم می‌دانند.
به نظر می‌رسد بخشی از این موفقیت اسپالتی به خاطر وفاداری او به هسته ای از بازیکنان است که عملکردی خوب و با ثبات داشته اند و باعث پیشرفت دیگر اعضای تیمشان نیز شده اند. انتظار می‌رود روند خوب شاگردان اسپالتی، در دیدار امروز نیز ادامه پیدا کند و آنها نمایش خوبی مقابل تورینو داشته باشند.

About back118

Check Also

زمان برگزاری کنسرت شهرام شکوهی + خطرناک‌ترین بازیکن فرانسه از دید مدافع بلژیک – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرآنلاین: شهرام شکوهی خواننده پاپ که به علت مشکل قلبی ناچار به لغو کنسرت تیرماه …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *