Breaking News
Home / اخبار روز / گتوزو: میلان شخصیت پیروزی پیدا کرده است + آیا برانکو، مسلمان ناراحت را می‌خواهد؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

گتوزو: میلان شخصیت پیروزی پیدا کرده است + آیا برانکو، مسلمان ناراحت را می‌خواهد؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایسنا: به نقل از توتو اسپورت، میلان بعد از سه پیروزی پیاپی سرانجام متوقف شد.

روسونری که در ورزشگاه خانگی اودینزه به میدان رفته بود به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافت
روسونری که در ورزشگاه خانگی اودینزه به میدان رفته بود به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافت.

سرمربی جوان میلان در پایان سخنانش، ‌اضافه کرد: بر این باور هستم که خوب بازی می‌کنیم و بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم. بازیکنان میلان به خاطر جوان بودن نیاز به کسب تجربه دارند. در دیدار امشب بازیکنان همه توان خود را صرف کردند. یک شهر در یک روز ساخته نمی‌شود و میلان هم برای بازگشت به روزهای خوب خود به زمان نیاز دارد.

گتوزو، سرمربی جوان میلان در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: یکی از بهترین بازی‌هایش را به نمایش گذاشتیم. شخصیت لازم برای کسب پیروزی در هر دیداری را پیدا کرده‌ایم. نتوانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم، چرا که بازیکنان تجربه لازم را نداشتند. با این حال من از نمایش آن‌ها راضی هستم. باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد.

او ادامه‌ داد: آندره سیلوا بسیار خوب بود اما  او می‌تواند بهتر از این هم باشد. سیلوا باید جنگندگی خود را در میدان بیش‌تر کند و بیش‌تر از این میل به گلزنی داشته باشد. من به همه بازیکنان خود نیاز دارم و در هر دیداری می‌خواهم در تیمم تغییر به وجود آورم.

ایسنا: به نقل از توتو اسپورت، میلان بعد از سه پیروزی پیاپی سرانجام متوقف شد.
——————-
خبرگزاری فارس: پاک شدن عکس‌های محسن مسلمان با پیراهن پرسپولیس در صفحه شخصی او و به راه افتادن شایعه کنار گذاشتنش از تیم پرسپولیس باعث شده تا روایات مختلفی درباره این بازیکن و آینده‌اش در این تیم بر سر زبان‌ها بیفتد
از آنجایی که پرسپولیس فعلا از پنجره نقل و انتقالات تابستانی محروم است برانکو قصد کنار گذاشتن بازیکنی از تیمش را ندارد اما بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل به پایان می‌رسد هنوز مشخص نیست که در این تیم بمانند. سرمربی پرسپولیس که از شرایط تیمش به خوبی آگاه است می‌داند که بازیکنان موثر تیمش اگر در پایان فصل از دست بروند جایگزینی برای آنها نمی‌تواند پیدا کند. البته اگر محرومیت حضور پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی لغو شود شاید شرایط هم تغییر کند.

مسلمان که تا اینجا با دادن ۹ پاس گل در صدر گل‌سازترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد، در بازی با سپاهان فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد تا از نیمنکت‌نشینی در این تیم ناراضی باشد اما نارضایتی او از بودن در پرسپولیس نیست. این بازیکن همانند روزهای گذشته در تمرینات پرسپولیس حضور دارد و برانکو هم هیچ قصدی برای کنار گذاشتن مسلمان نداشته است.

خبرگزاری فارس: پاک شدن عکس‌های محسن مسلمان با پیراهن پرسپولیس در صفحه شخصی او و به راه افتادن شایعه کنار گذاشتنش از تیم پرسپولیس باعث شده تا روایات مختلفی درباره این بازیکن و آینده‌اش در این تیم بر سر زبان‌ها بیفتد.

About back118

Check Also

ترامپ: با پوتین خوب کنار آمدم! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در اولین توییت امروز چهارشنبه خود به انتقادهایی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *