Breaking News
Home / اخبار روز / گاوباز و جنگجو؛ همراهان رونالدو در جام جهانی! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

گاوباز و جنگجو؛ همراهان رونالدو در جام جهانی! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: کریستیانو رونالدو از همین حالا به دنبال بالا رفتن ضریب امنیت خود در روسیه و در خلال برگزاری رقابت های جام جهانی است
رونالدو که در حال حاضر در ماربلا با خانواده اش مشغول استراحت است، در ترکیب دیشب تیم ملی پرتغال برابر بلژیک غایب بود و به زودی به تمرینات این تیم اضافه خواهد شد.

ورزش سه: کریستیانو رونالدو از همین حالا به دنبال بالا رفتن ضریب امنیت خود در روسیه و در خلال برگزاری رقابت های جام جهانی است.

رونالدو در سالهای اخیر بارها خود را علاقمند به استفاده از بادیگارد نشان داده و تهدیدهای ماه های اخیر گروه های تروریستی و شرایط نه چندان امن روسیه باعث شده تا ستاره پرتغالی در پی افزایش ضریب امنیت خود در خلال برگزاری جام جهانی باشد.

گاوباز و جنگجو؛ همراهان رونالدو در جام جهانی!

اما جنگجوی مشهور MMA یعنی گونسالو سالگادو دیگر بادیگارد ستاره پرتغالی در جام جهانی است که از اعضای گروه نونو مارکوس خواهد بود و او نیز در خلال برگزاری فینال لیگ قهرمانان در کنار رونالدو و بستگانش حاضر بود.

گاوباز و جنگجو؛ همراهان رونالدو در جام جهانی!

 بی شک کریستیانو رونالدو یکی از مورد توجه ترین و محبوب ترین ستاره های حاضر در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ خواهد بود و بازی های تیم ملی پرتغال با حضور او در سالهای اخیر بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است.

حالا یکی از مشهورترین گاوبازهای جهان یعنی نونو مارکوس که در خلال برگزاری فینال لیگ قهرمانان نیز در کنار رونالدو دیده شد، وظیفه حراست از ستاره پرتغالی را بر عهده خواهد داشت.

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *