Breaking News
Home / اخبار روز / گارسیا: انصاری‌فرد در زمان مناسبی به بازی آمد + مرگ دو ایرانی در آتش سوزی هتلی در نجف – آرشیو وبلاگ های ایرانی

گارسیا: انصاری‌فرد در زمان مناسبی به بازی آمد + مرگ دو ایرانی در آتش سوزی هتلی در نجف – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت اسپورت اف‌ام یونان، گارسیا در نشست خبری پس از بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر آاِک که با شکست ۲ بر یک المپیاکوس پایان یافت گفت: وقتی برای بازی برنامه‌ریزی کنیم ۹۰ دقیقه‌ای است و از تمام توانمندی‌های خود نهایت بهره را می‌بریم
سرمربی المپیاکوس درباره حضور دیرهنگام کریم انصاری‌فرد، بهترین گلزن المپیاکوس در مصاف با آاِک اظهار داشت: انصاری‌فرد در زمان مناسبی به بازی آمد، زیرا گلزنی هم کرد.

تیم المپیاکوس هم‌اکنون با ۴۲ امتیاز پس از تیم‌های پائوک (۴۶) و آاِک (۴۴) رتبه سوم جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان را در اختیار دارند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت اسپورت اف‌ام یونان، گارسیا در نشست خبری پس از بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر آاِک که با شکست ۲ بر یک المپیاکوس پایان یافت گفت: وقتی برای بازی برنامه‌ریزی کنیم ۹۰ دقیقه‌ای است و از تمام توانمندی‌های خود نهایت بهره را می‌بریم. ما حتی در این بازی تا آستانه پیروزی پیش رفتیم اما کنترل برخی چیزها دیگر در دستان ما نیست. کنترل جاهایی همانند فدراسیون فوتبال و دیگر تیم‌ها.
——————-
خبرگزاری ایسنا: وقوع آتش سوزی در هتلی در شهر نجف جان دو زائر استان مرکزی را گرفت.

آقایی، سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات با تایید این خبر اظهار کرد: یکی از بانوان زائر نیز در بیمارستان بستری است
آقایی بر لزوم توجه زائران به ثبت نام در کاروان های تحت پوشش سازمان حج و زیارت تاکید کرد و افزود: ثبت نام در کاروان های خارج از پوشش حج و زیارت که عموما به کیفیت و امنیت این سفر توجه چندانی نمی کنند باعث بروز چنین حوادثی می شود.

به گفته وی، کلا حدود ۱۷۰ مسافر از استان مرکزی در این هتل اسکان داده شده بودند که سه نفر دچار حادثه جدی شدند.

خبرگزاری ایسنا: وقوع آتش سوزی در هتلی در شهر نجف جان دو زائر استان مرکزی را گرفت.
 در این حادثه ۲ نفر از زائرین به نام های طاهره عالیخانی و گوهره احمدی فوت کرده و مصدومین این حادثه از بیمارستان مرخص شده اند. این زائرین از طریق کاروانهای خارج از پوشش سازمان حج وزیارت به عراق اعزام شده اند. 

آقایی، سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات با تایید این خبر اظهار کرد: یکی از بانوان زائر نیز در بیمارستان بستری است.

وی با بیان اینکه ظاهرا شب گذشته اتصال پرده به بخاری باعث آتش سوزی شده است، افزود: این زائران بهمراه کاروانی خارج از پوشش حج و زیارت به عتبات عالیات مشرف شده بودند.

وی علت فوت دو زائر را خفگی و علت بستری شدن یک زائر را مشکلات تنفسی عنوان کرد.

About back118

Check Also

وزیر اطلاعات: تابع نظر رهبر انقلاب هستم + وقوع انفجار مهیب در سومالی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: خبر هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات تائید شد. حجت الاسلام و المسلیمن …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *