Breaking News
Home / اخبار روز / کاهش آلاینده‌های تهران از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

کاهش آلاینده‌های تهران از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایرنا: کارشناس هواشناسی از عبور موج های ضعیفی از ناپایداری ها از روی شمال کشور و آغاز روند کاهشی آلاینده ها طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد
 فریبا گودرزی اظهار کرد: وضعیت کلی جوی امروز (سه شنبه) در سطح کشور پایدار است و شهرهای صنعتی و پرجمعیت مانند تهران، اراک، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز با انباشت آلاینده ها مانند دو روز گذشته روبرو هستند؛ همچنین در شرق سواحل دریای خزر شاهد افزایش ابر و وزش باد هستیم.

دمای هوای تهران/ سردترین و گرم ترین مناطق کشور

وی ادامه داد: بر اساس مدل های هواشناسی، انتظار داریم از فردا (چهارشنبه) وضعیت انباشت آلاینده ها کاهش یافته و به سبب عبور موج های ضعیفی از روی شمال کشور سواحل شمالی ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی میزبان بارش به شکل برف و باران خواهند بود.

گودرزی در مورد وضعیت هوای تهران نیز گفت: هوای تهران امروز صاف تا کمی ابری و غبارآلود است و فردا نیز همین وضعیت ادامه خواهد یافت، ولی انتظار داریم از شدت آلاینده ها کاسته شود و روز پنج شنبه با ورود ناپایداری به تهران وضعیت کیفیت هوا سالم شود.

وی تاکید کرد: این ناپایداری به شکل بارش پراکنده و خفیف برف در ارتفاعات و مناطق کوهستانی خود را نشان می دهد.

خبرگزاری ایرنا: کارشناس هواشناسی از عبور موج های ضعیفی از ناپایداری ها از روی شمال کشور و آغاز روند کاهشی آلاینده ها طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.
این کارشناس هواشناسی در مورد دمای هوای تهران افزود: کمینه دمای هوای تهران صبح امروز به ۳ درجه بالای صفر رسید، این شاخص فردا ۴ درجه بالای صفر خواهد بود.

وی همچنین در مورد کیفیت هوای تهران گفت: میانگین شاخص آلودگی روز گذشته ۱۷۵ و ناسالم برای همه گروه های سنی بود، این شاخص امروز به ۱۷۷ رسیده است و انتظار داریم با کاهش آلاینده ها از فردا کیفیت هوا تنها برای افراد حساس ناسالم باشد.

گودرزی در مورد سردترین و گرم ترین مناطق کشور طی ۲۴ ساعت گذشته نیز گفت: بر اساس اطلاعات ایستگاه های ما، فیروزکوه با دمای ۸ درجه زیرصفر و کوه سرخ در استان خراسان رضوی با همین دما سردترین و راسک در استان سیستان و بلوچستان با دمای ۲۸ درجه بالای صفر بالاترین دما را داشته اند.

About back118

Check Also

وزیر اطلاعات: تابع نظر رهبر انقلاب هستم + وقوع انفجار مهیب در سومالی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: خبر هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات تائید شد. حجت الاسلام و المسلیمن …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *