Breaking News
Home / اخبار ورزشی / کاسیاس: به خداحافظی، نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

کاسیاس: به خداحافظی، نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

طرفداری: ایکر کاسیاس، دروازه‌بان ۳۶ ساله باشگاه پورتو، برنده جایزه پای طلایی سال ۲۰۱۷ شد. دروازه‌بان سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید طی مصاحبه‌ای که پس از کسب این جایزه انجام داد، به این نکته اشاره کرد که روز به روز به خداحافظی از فوتبال نزدیک‌تر می‌شود
دو لحظه به یاد ماندنی وجود دارد؛ قهرمانی در لیگ قهرمانان سال ۲۰۰۰ و دیگری قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی.

یک دروازه‌بان باید نقشش را در تیم ایفا کند و تا پایان بازی، از ورود توپ به دروازه جلوگیری کند.

خبرنگار از کاسیاس پرسید که یک بازیکن از رئال مادرید و یک بازیکن از تیم ملی اسپانیا که با آن‌ها هم بازی بوده است را انتخاب کند. دروازه‌بان سابق رئال مادرید هم در پاسخ گفت:

طرفداری: ایکر کاسیاس، دروازه‌بان ۳۶ ساله باشگاه پورتو، برنده جایزه پای طلایی سال ۲۰۱۷ شد. دروازه‌بان سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید طی مصاحبه‌ای که پس از کسب این جایزه انجام داد، به این نکته اشاره کرد که روز به روز به خداحافظی از فوتبال نزدیک‌تر می‌شود. کاسیاس می‌گوید می‌خواهد پس از بازنشستگی هم در فوتبال فعالیت کند.

به گزارش AS، کاسیاس در بخش اول مصاحبه‌اش درباره دوران حرفه‌ای فوتبالش صحبت کرد و گفت:

کاسیاس درباره عملکردش در فینال جام جهانی ۲۰۱۰ مقابل آرین روبن هم گفت:

کاسیاس درباره اینکه چه زمانی از فوتبال خداحافظی می‌کند، گفت:

افراد زیادی در فوتبال خوش شانس بوده‌اند و باید از این ورزش تشکر کنم که باعث خوشحالی و همچنین غم و اندوه ما شده است. خیلی‌ها تلاش کردند که این تیم‌ها به جایگاهی که الآن هستند برسند و ما بازیکن شویم. خوش شانس بودم که توانستم مردم زیادی را خوشحال کنم.

به خداحافظی از فوتبال نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوم. دوست دارم پس از خداحافظی، با جهان فوتبال در ارتباط باشم؛ نمی‌دانم به چه طریقی. دوست دارم با جهان فوتبال در ارتباط باشم.

خوش شانس بودم که دوران بازی‌ام در رئال مادرید، با دوران حضور زیدان هم زمان بود. او سطح بسیار بالایی دارد و همه روش بازی‌اش را دوست داشتند. زیدان در زمانی که توپ را در اختیار داشت، کارهای زیبایی با آن انجام می‌داد. مشکل است که از تیم ملی اسپانیا یک بازیکن را انتخاب کنم. حدوداً ۸ سال پیش و زمانی که موفقیت‌های تیم ملی اسپانیا آغاز شد، اینیستا نقش بسزایی در تیم و فتح جام‌ها ایفا کرد.

کاسیاس: به خداحافظی، نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوم

دروازه‌بان سابق تیم ملی اسپانیا درباره لحظات به یاد ماندنی فوتبالش هم گفت:

About back118

Check Also

ام‌باپه به رکورد پله رسید – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: بعد از آنکه کیلین ام‌باپه، ستاره‌ی فرانسه در بازی دیروز مقابل آرژانتین موفق …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *