Breaking News
Home / اخبار روز / کاسه صبر زیدان لبریز شد؛ پایان راه ستاره ولزی! + گواردیولا: لیگ برتر با ونگر، لیگ برتر شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

کاسه صبر زیدان لبریز شد؛ پایان راه ستاره ولزی! + گواردیولا: لیگ برتر با ونگر، لیگ برتر شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: به نظر می رسد صبر زین الدین زیدان در مورد گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید به پایان رسیده است.

 به احتمال فراوان شاهد آخرین هفته های حضور گرت بیل، گلزن ولزی رئال مادرید در ترکیب این تیم هستیم و وی در تابستان ناگزیر به جدایی است
ورزش سه: به نظر می رسد صبر زین الدین زیدان در مورد گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید به پایان رسیده است.

گرت بیل که تنها ۴۵ دقیقه در میدان حضور داشت، حتی یک ضربه هم به سمت دروازه بوفون نزد و ۶ بار نیز توپ را از دست داد. زیدان از نگرش و رفتار گرت بیل راضی نیست و در حالیکه رونالدو در بین نیمه از وی خواسته بیشتر با دیگر اعضای تیم در ارتباط باشد، گرت بیل تنها لبخند زده و انگار وخامت اوضاع را جدی نگرفته است.

نشریه آ.اس در گزارشی مدعی شد زیدان از دست گرت بیل عصبانی است و دلیل این نارضایتی به دیدار رئال مادرید برابر یوونتوس در دور برگشت مرحله نیمه نهایی باز می گردد.

کاسه صبر زیدان لبریز شد؛ پایان راه ستاره ولزی!

 به احتمال فراوان شاهد آخرین هفته های حضور گرت بیل، گلزن ولزی رئال مادرید در ترکیب این تیم هستیم و وی در تابستان ناگزیر به جدایی است.

این رفتار توام با بی تفاوتی باعث عصبانیت زیزو شده و مجوز تعویض وی در همان بین نیمه صادر شده است. با این تفاسیر به نظر می رسد دوران حضور گرت بیل در برنابئو رو به پایان است.

——————-

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی سیتی رقابت با ونگر در تیم های مختلف را برای خود لذت بخش خواند.

ونگر امروز اعلام کرد که در پایان فصل با آرسنال خداحافظی خواهد کرد و گواردیولا به تمجید از عملکرد این سرمربی فرانسوی پرداخته است
ونگر امروز اعلام کرد که در پایان فصل با آرسنال خداحافظی خواهد کرد و گواردیولا به تمجید از عملکرد این سرمربی فرانسوی پرداخته است.

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی سیتی رقابت با ونگر در تیم های مختلف را برای خود لذت بخش خواند.

اگرچه سرالکس فرگوسن و ونگر سالها روی نیمکت تیم های خود باقی ماندند اما در حال حاضر رخ دادن چنین اتفاقی دشوار است. شبکه های اجتماعی و مردم نظرات زیادی داشته و مدیران نیز با توجه به سرمایه گذاری های فراوان صبر خود را خیلی زود از دست می دهند.”

گواردیولا: لیگ برتر با ونگر، لیگ برتر شد

گواردیولا گفت: “ونگر شخصیت بزرگی بود و لیگ برتر با دستاورد و نگاه ونگر بود که تبدیل به لیگ برتر شد. امیدوارم ونگر همچنان در پستی دیگر در فوتبال حضور داشته باشد و رقابت با وی روی نیمکت بارسا، بایرن و سیتی برای من شیرین بود.

دیدار برابر سوانسی: “در گذشته وقتی که در پنج، شش، هفت بازی مانده به پایان قهرمان می شدیم، در چند دیدار بعدی شرایط خوب نبود اما حالا حفظ رکورد می تواند انگیزه مناسبی برای ما باشد تا تمرکز خود را در هفته های بعدی نیز حفظ کنیم.”

About back118

Check Also

تست شخصیت‌شناسی: یک وسیله را در تصویر انتخاب کنید – آرشیو وبلاگ های ایرانی

– ترجمه از آرمان رمضان زاده: ناخودآگاه ما شامل رازهای زیادی می شود و بررسی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *