Breaking News
Home / اخبار روز / پیروزی سخت خروس‌ها مقابل برزیل + پیام کتبی روحانی به رییس‌جمهور تونس تسلیم شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

پیروزی سخت خروس‌ها مقابل برزیل + پیام کتبی روحانی به رییس‌جمهور تونس تسلیم شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

طرفداری: از سری رقابت های لیگ ملت های والیبال و در مرحله فینال دو تیم برزیل و فرانسه به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۲ فرانسه به پایان رسید
پیروزی سخت خروس‌ها مقابل برزیل

برزیل ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید اما در ست دوم فرانسه بود که پیروز شد و این ست را ۲۵ بر ۲۰ به سود خود کرد. ست سوم برای برزیل بود و آنها ۲۵ بر ۲۱ پیروز شدند و ست چهارم نیز برای فرانسه بود و خروس ها ۲۵ بر ۲۲ پیروز میدان شدند. در ست آخر اما این فرانسه بود که ۲۵ بر ۱۳ پیروز شد و بازی را ۳ بر ۲ به سود خود کرد.

فینال این رقابت ها به این صورت است که ۶ تیم در دو گروه سه تیمی بازی می کنند و از هر گروه دو تیم به مرحله بعد می رود و در مرحله بعد به صورت ضربدری بازی خواهند کرد تا تیم های فینالیست نهایی مشخص شوند و دو تیم بازنده نیز راهی رده بندی می شوند.

طرفداری: از سری رقابت های لیگ ملت های والیبال و در مرحله فینال دو تیم برزیل و فرانسه به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۲ فرانسه به پایان رسید.

——————-

خبرگزاری ایسنا: دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی، که به عنوان فرستاده ویژه رییس جمهوری اسلامی ایران در حال دیدار از تونس است، امروز با «الباجی قائد السبسی» رئیس‌جمهور تونس دیدار و پیام کتبی رییس‌جمهور را تقدیم وی کرد
خبرگزاری ایسنا: دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی، که به عنوان فرستاده ویژه رییس جمهوری اسلامی ایران در حال دیدار از تونس است، امروز با «الباجی قائد السبسی» رئیس‌جمهور تونس دیدار و پیام کتبی رییس‌جمهور را تقدیم وی کرد.

قائد السبسی رئیس‌جمهور تونس نیز در این دیدار ضمن تشکر از رئیس جمهور روحانی و اشاره به عظمت فرهنگ، تاریخ و تمدن ایران، به تشریح ابعاد سیاست خارجی مستقل تونس در ارتباط با مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی پرداخت و ابراز امیدواری کرد، روابط دو کشور در همه ابعاد براساس منافع مشترک دو ملت گسترش یابد.

جابری انصاری همچنین ضمن ارائه گزارشی از اقدامات جمهوری اسلامی برای حل مسالمت‌آمیز بحران‌های منطقه، بر اراده جمهوری اسلامی ایران در زمینه گسترش روابط و همکاری‌های دوجانبه با تونس در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی تاکید کرد.

حسین جابری انصاری در این دیدار ضمن ابلاغ سلام‌های گرم رئیس جمهوری اسلامی ایران، آخرین تحولات مربوط به توافق برجام و اقدامات یکجانبه ایالات متحده آمریکا در نقض این توافق چندجانبه بین‌المللی را تشریح کرد.

About back118

Check Also

معامله اوراق سکه شاید وقتی دیگر! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: در حالی که قرار بود اوراق گواهی سکه پیش فروش از امروز در …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *