Breaking News
Home / اجتماعی / پرداخت یارانه سفر به بازنشستگان در سال جاری + پاری‌سن‌ژرمن به دنبال کانته و آلابا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

پرداخت یارانه سفر به بازنشستگان در سال جاری + پاری‌سن‌ژرمن به دنبال کانته و آلابا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری فارس: از پرداخت یارانه سفر به بازنشستگان و اجرای برنامه‌های فرهنگی در قالب سفرهای زیارتی و سیاحتی خبر داد
خبرگزاری فارس: از پرداخت یارانه سفر به بازنشستگان و اجرای برنامه‌های فرهنگی در قالب سفرهای زیارتی و سیاحتی خبر داد.

وی از افزایش سفرهای زیارتی و سیاحتی بازنشستگان در سال جاری خبر داد و گفت: جمعیت بازنشستگان ظرفیت بالقوه‌ای برای شرکت ایرانگردی و جهانگردی که می‌تواند مورد توجه قرار گیرد و از طرفی در توسعه این شرکت مؤثر واقع شود و موجبات اشتغالزایی و افزایش رفاه اجتماعی را در جامعه رقم بزند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: سفرهای ارزان‌قیمت به بازنشستگان نیز فراهم شد چرا که این افراد سرمایه‌های اجتماعی هستند و باید خدمات مناسب فرهنگی و اجتماعی به آنها ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه تسهیلات خوبی را به بازنشستگان در قالب سفرها خواهیم داشت، گفت: انتظار داریم در سال جاری شرکت ایرانگردی و جهانگردی که دارای قابلیت‌های گسترده و قابل توجهی از نظر امکانات و نیرو است، برنامه‌ها و مأموریت‌های خود را در این محورها و برای افزایش رفاه حال بازنشستگان تدوین و اجرا کنند.

جمشید تقی‌زاده  گفت: در سال جدید برنامه‌های زیادی در حوزه فرهنگی بازنشستگان داریم تا نشاط و شادابی در این گروه افزایش یابد.

——————-

ورزش سه: هافبک چلسی در جام جهانی با پیراهن فرانسه درخشان ظاهر شده و گفته می‌شود پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد برای حضوری مقتدرانه‌تر در فصل آینده او را هر طور شده به خدمت بگیرد
ورزش سه: هافبک چلسی در جام جهانی با پیراهن فرانسه درخشان ظاهر شده و گفته می‌شود پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد برای حضوری مقتدرانه‌تر در فصل آینده او را هر طور شده به خدمت بگیرد.

کانته که فصل پیش یکی از برجسته‌ترین بازیکنان چلسی بوده، در سالهای حضور در انگلیس دو بار با قهرمانی در لیگ برتر جزیره را تجربه کرده.

نشریه اکیپ فرانسه می‌گوید مدیر ورزشی باشگاه پاریسی، آنترو هنریکه یکی از تحسین‌کنندگان بزرگ کانته است و می‌خواهد در فصل تابستان او را از چنگ چلسی در بیاورد.

در ضمن گفته می‌شود پاریس سن‌ژرمن برای به خدمت گرفتن دفاع چپ اتریشی، داوید آلابا دندان تیز کرده.

تخمین زده می‌شود ارزش قرارداد انتقال کانته باید چیزی در حدود ۹۰ میلیون پوند باشد چرا که چلسی مایل نیست یکی از بهترین دارایی‌های خود را به راحتی از دست بدهد.

About back118

Check Also

سایه اخراج بر سر سرمربی کروات العین + شرط پرسپولیس برای تمدید قرارداد رادوشویچ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایسنا: العین در دیدار برابر استقلال عملکرد خوبی از خود نشان نداد و به لطف …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *