Breaking News
Home / اخبار روز / پارسایی: پرونده طوسی هنوز بسته نشده است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

پارسایی: پرونده طوسی هنوز بسته نشده است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری برنا: عضو کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده سعید طوسی در کمیسیون اصل نود مورد بررسی قرار گرفت اما یکی از پرونده های محرمانه بود و انتظار ما هم برخورد به گونه ای دیگر بود
«بهرام پارسایی»، عضو کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی،در خصوص «ورود این کمیسیون به پرونده حادثه دانش آموزان غرب تهران» گفت: در کمیسیون اصل نود این موضوع مطرح شده است و پیگیری‌های ابتدایی و مکاتبه با دستگاه‌های ذیربط به صورت فوری صورت خواهد گرفت. سپس اطلاعات جمع آوری شده و حتما رسیدگی به طور جدی صورت خواهد گرفت. طبق قانون وظیفه کمیسیون اصل نود نظارت بر طرز کار سه قوه است و این اتفاق برمی‌گردد بر طرز کار غلط بر مجموعه آموزش و پرورش که چنینی حادثه‌ای اتفاق افتاده است.

پارسایی در خصوص جزییات رسیدگی های کمیسیون اصل نود گفت: جلسه کمیسیون چون مصادف با تعطیلی مجلس شد، دستور پرونده باید از هیئت رییسه و کمیسیون مربوطه آغاز شود، به همین منظور اقدام اولیه برای رسیدگی به این موضوع صورت گرفته است. همچنین مکاتباتی با قسمت های مختلف از طریق کمیسیون صورت خواهد گرفت و گزارشی تهیه خواهد شد. همچنین خانواده های آسیب دیده می توانند برای تکمیل پرونده به کمیسیون اصل ۹۰ مراجعه کنند.

پارسایی با اشاره به دوگانگی برخورد با پرونده ها گفت: ما به این موضوع نقد داریم زیرا ابعاد مختلف پرونده ها باید رسیدگی باشد.

وی اضافه کرد: کمیسیون اصل نود هم قطعا به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد. اما بحث این است که این اقدام باعث جریحه‌دار شدن افکار عمومی و ایجاد بی‌اعتمادی مردم شده و در همه نقاط کشور خانواده ها به طور جدی نگران هستند.

خبرگزاری برنا: عضو کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده سعید طوسی در کمیسیون اصل نود مورد بررسی قرار گرفت اما یکی از پرونده های محرمانه بود و انتظار ما هم برخورد به گونه ای دیگر بود.

او ادامه داد: این گونه نیست بگوییم پرونده سعید طوسی بسته شده بنابراین پرونده مدرسه هم باید بسته شود. به نظر من، افراد دیگر هم که پرونده آنها در افکار عمومی همچنان باز است، باید به صورت جدی رسیدگی شود.

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *