Breaking News
Home / اخبار روز / واکنش پوچتینو به شایعه جانشینی زیدان + رئیس گارد ملی عربستان برکنار شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

واکنش پوچتینو به شایعه جانشینی زیدان + رئیس گارد ملی عربستان برکنار شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: پس از شروع ضعیف رئال در فصل جاری و بازی های نه چندان دلچسب این تیم، شایعاتی مبنی بر برکناری زیدان در انتهای فصل به گوش می رسد
پوچتینو در رابطه با این شایعات گفت:« در حال حاضر تاتنهام ۱۰۰ درصد ذهن من را به خود مشغول کرده و این تیم را با هیچ تیمی دیگر در دنیا عوض نخواهم کرد.

به تاتنهام وابستگی خاصی پیدا کرده ام و معتقدم این باشگاه شایسته افرادی است که تمام وقت، ذهنشان متمرکز روی تیم، هواداران و بازیکنان باشد. برایم مهم نیست در رئال یا بارسا چه اتفاقی می افتد. واقعیت این است که من اصلا به فردا فکر نمی کنم؛ چه برسد به فصل بعد. این مساله به من ارتباطی ندارد و همه چیز را شرایط تعیین خواهد کرد. برای من، بهترین و مهمترین باشگاه دنیا تاتنهام است.»

 طبق ادعای رسانه های انگلیسی، اگر رئال به همین روند ادامه دهد، پرز(رئیس رئال) پوچتینو را در انتهای فصل جانشین زیدان خواهد کرد. سرمربی آرژانتینی تاتنهام با این تیم نتایج درخشانی در دو سال اخیر کسب کرده و با فوتبال اسپانیا نیز آشنایی کامل دارد.

واکنش پوچتینو به شایعه جانشینی زیدان

ورزش سه: پس از شروع ضعیف رئال در فصل جاری و بازی های نه چندان دلچسب این تیم، شایعاتی مبنی بر برکناری زیدان در انتهای فصل به گوش می رسد.

——————-
خبرگزاری فارس: «سلمان بن عبدالعزیز» شاه سعودی شنبه شب فرمان جدیدی را برای عزل و نصب تعدادی از مسئولان امنیتی و اقتصادی صادر کرد
«متعب بن عبدالله» فرزند شاه سابق عربستان و رئیس گارد ملی این کشور به دستور ملک سلمان از سمتش برکنار شد.

شبکه العربیه گزارش داد که ملک سلمان دستور داد تا «خالد بن عیاف» به عنوان جایگزین متعب بن عبدالله و رئیس گارد ملی منصوب شود.

طبق فرمان شاه سعودی، «عادل فقیه» از سمتش به عنوان وزیر اقتصاد برکنار و «محمد تویجری» جایگزین شد.

خبرگزاری فارس: «سلمان بن عبدالعزیز» شاه سعودی شنبه شب فرمان جدیدی را برای عزل و نصب تعدادی از مسئولان امنیتی و اقتصادی صادر کرد.
ملک سلمان همچنین دستور داد تا «عبدالله السلطان» فرمانده نیروی دریایی ارتش عربستان بازنشسته شود.

About back118

Check Also

تست بینایی؛ در این تصاویر چه می‌بینید؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: امروزه همه ما در طول روز ساعت ها به موبایل …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *