Breaking News
Home / اخبار روز / والورده: انتظار سورپرایز زیادی از اسپانیول ندارم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

والورده: انتظار سورپرایز زیادی از اسپانیول ندارم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: ارنستو والورده که شاگردانش اخیراً در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۲ بر یک از سد اسپانیول گذشتند و به دور بعد رقابت‌ها صعود کردند، در آستانه دیدار فردا شب (یکشنبه) مجدد دو تیم این بار در هفته بیست‌ودوم لالیگا گفت: ما اخیراً در دو بازی رفت و برگشتی در جام حذفی با اسپانیول مصاف کردیم، از این‌رو انتظار سورپرایز زیادی را در تقابل دو تیم ندارم
خبرگزاری تسنیم: ارنستو والورده که شاگردانش اخیراً در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۲ بر یک از سد اسپانیول گذشتند و به دور بعد رقابت‌ها صعود کردند، در آستانه دیدار فردا شب (یکشنبه) مجدد دو تیم این بار در هفته بیست‌ودوم لالیگا گفت: ما اخیراً در دو بازی رفت و برگشتی در جام حذفی با اسپانیول مصاف کردیم، از این‌رو انتظار سورپرایز زیادی را در تقابل دو تیم ندارم. اسپانیول سعی خواهد کرد تا فردا کاری (پیروزی یک بر صفر) که در بازی رفت در جام حذفی کرد را تکرار کند.
وی در پایان راجع به مهاجم جوان تیمش که به تازگی با پشت‌سر گذاشتن مصدومیت به تمرینات بازگشت، گفت: سعی می‌کنیم در مورد استفاده از دمبله محتاطانه عمل کنیم. باید ببینیم که او چه موقع آماده بازی خواهد بود. ترجیح می‌دهم در این مورد ریسکی نکنم.

وی در ادامه اظهار داشت: هدف ما پیروزی در این دیدار است چون هنوز راه زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است و رسیدن به قهرمانی کار دشواری است. بازیکنان اسپانیول به لحاظ فیزیکی قدرتمند هستند و قطعاً ما را تحت‌فشار قرار خواهند داد، اما برای این بازی آماده هستیم.

سرمربی بارسلونا در خصوص هافبک بازیساز تیمش هم یادآور شد: ممکن است اینیستا فردا از ابتدا در ترکیب قرار نگیرد، نه به خاطر اینکه این بازی سختی است، بلکه به خاطر تعدادی بازی‌هایی که او اخیراً انجام داده است.

والورده همچنین در مورد مدافع کلمبیایی‌اش هم خاطرنشان کرد: یری‌مینا ممکن است فردا یا در دیدار بعدی بازی کند. او با شرایط تیم وفق پیدا کرده، اما تا به این لحظه ترجیحم این است که از پیکه و اومتیتی در قلب خط دفاعی برابر اسپانیول استفاده کنم.

About back118

Check Also

وزیر اطلاعات: تابع نظر رهبر انقلاب هستم + وقوع انفجار مهیب در سومالی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: خبر هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات تائید شد. حجت الاسلام و المسلیمن …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *