Breaking News
Home / اخبار ورزشی / هواداران بارسلونا به دنبال عدالت + آتش سوزی مجدد جنگل های کوه سفید لنده – آرشیو وبلاگ های ایرانی

هواداران بارسلونا به دنبال عدالت + آتش سوزی مجدد جنگل های کوه سفید لنده – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری فارس: در جریان بازی سخت و مهم تیم فوتبال بارسلونا برابر سویا هواداران بارسلونا شعارهای سیاسی سر دادند و حتی برخی بازیکنان بارسلونا به این دلیل دلخور بودند
در نهایت نیز  تنها چیزی که از سوی هواداران بارسلونا در جریان بازی تیمشان برابر سویا تشویق نشد، خود بارسلونا بود، فریاد “آزادی”، “عدالت” و ” آزادی زندانی سیاسی” فضای نوکمپ را اشغال کرده بود.

شعار “عدالت” در نیوکمپ بارها روی پلاکاردها و دست نوشته‌ها رویت شد و مردم بارسلونا به بهانه فوتبال علیه پادشاه و دولت این کشور فحاشی کرده و به سود حزب جدایی طلب کاتالونیا شعار دادند. در بخشی از استادیوم نوکمپ نیز مردم ملی گرای کاتالونیا حضور داشتند که پلیس برای مهار درگیری بین این گروه با اکثریت استادیوم، دچار مشکل جدی شده بود. این درگیری‌ها بین مردم البته در خیابان‌های اطراف نوکمپ شکل گرفت و اموال عمومی خسارت زیادی دید.

خبرگزاری فارس: در جریان بازی سخت و مهم تیم فوتبال بارسلونا برابر سویا هواداران بارسلونا شعارهای سیاسی سر دادند و حتی برخی بازیکنان بارسلونا به این دلیل دلخور بودند.
——————-
خبرگزاری ایلنا: مدیر منابع طبیعی شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش‌سوزی منابع طبیعی کوه سفید لنده آتش‌سوزی در بخشی ازمنابع طبیعی و جنگل‌های کوه سفید شهرستان لنده عصر امروز دوباره آغاز شد
جلسه ستاد بحران شهرستان لنده از ساعتی پیش برای بررسی این موضوع تشکیل شد.

ذبیح‌الله محمدی با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی در ارتفاع چهار کیلومتری کوه سفید لنده رخ داده است، اظهار داشت: ماموران منابع طبیعی و مردم در حال کنترل آتش هستند اما به دلیل وزش باد و سخت گذر بودن منطقه کنترل آتش به سختی انجام می‌شود.

خبرگزاری ایلنا: مدیر منابع طبیعی شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش‌سوزی منابع طبیعی کوه سفید لنده آتش‌سوزی در بخشی ازمنابع طبیعی و جنگل‌های کوه سفید شهرستان لنده عصر امروز دوباره آغاز شد.
طی سه سال اخیر این منطقه پنج بار طعمه حریق شده است.

وی با بیان اینکه بافت جنگلی این منطقه شامل درختان بلوط، بنه، کلنخنگ و زالزالک و گیاهان مرتعی است، تصریح کرد: آتش صبح امروز مهار شد که به علت وزش باد شدید در ارتفاعات آتش دوباره شعله‌‌ور شد.

About back118

Check Also

برگزاری مراسم احیا در حرم امام خمینی(ره) + یک واحد مسکونی در ساوه طعمه حریق شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، ۱۷ خرداد ماه همزمان با …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *