Breaking News
Home / اخبار روز / مجلس از تغییر در کابینه استقبال می‌کند + وزیر بهداشت: خدمات این دولت، بی‌سابقه است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

مجلس از تغییر در کابینه استقبال می‌کند + وزیر بهداشت: خدمات این دولت، بی‌سابقه است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه «استفاده از نیروهای بازنشسته و فرسوده به دولت ضرر زد» گفت: دولت باید ضمن داشتن تجربه، چابک و جوان باشد

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در خصوص اینکه مجلس از تغییر احتمالی در کابینه استقبال می‌کند یا خیر؟ گفت: صددرصد، چون که مجلس هم تحت فشار است. اگر بخواهیم آبروی کشور را حفظ کنیم باید به نیروهای جوان‌تر رو بیاوریم.

حجت الاسلام حسن نوروزی در واکنش به صحبت‌های رئیس‌جمهور در خصوص لزوم تزریق امید به جامعه و پاسخگو بودن مدیران گفت: استفاده از نیروهای بازنشسته و فرسوده به دولت در حوزه اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، دامداری و هم در حوزه‌های سیاسی و فرهنگی ضربه زده است.

وی افزود: دولت باید یک مقدار چابک باشد و ضمن تجربه باید جوان باشد و همچنین جنگنده، تا آبروی دولت و شخص آقای روحانی حفظ شود. آقای روحانی چهره‌ای است که از قبل انقلاب و زمان انقلاب در انقلاب حضور داشتند. برای مثال آقای جهرمی نیروی جوانی است که بسیار خوب کار می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه «استفاده از نیروهای بازنشسته و فرسوده به دولت ضرر زد» گفت: دولت باید ضمن داشتن تجربه، چابک و جوان باشد.

——————-

خبرگزاری فارس؛ با سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی؛ وزیر بهداشت دولت یازدهم و دوازدهم گفتگویی انجام داده است.

بخشی از این گفتگو را در ادامه می خوانید:

* (وزیر بهداشت در پاسخ  به سوالی درباره خدمت رسانی به مردم در حوزه بهداشت و درمان):  من به صراحت می‌گویم که اگر میزان خدمات از دوره مادها را تا قبل دولت تدبیر و امید احصاء کنیم کمتر از خدمات این دولت در پنج سال اخیر است به طوریکه همه خدمات انجام گرفته در این دولت دو برابر خدمات قبل دولت بوده است
بخشی از این گفتگو را در ادامه می خوانید:

* ما برنامه ارجاع پرونده را تا پایان سال راه‌اندازی خواهیم کرد تا مردم ابتدا از خانه‌های بهداشت و سپس پایگاه و کلینیک‌ها پرونده درمانی تشکیل دهند و در صورت نیاز به بیمارستان مراجعه کنند و با این روند هزینه درمان رایگان خواهد شد ولی در غیر اینصورت اگر مستقیم به بیمارستان بروند باید هزینه پرداخت کنند.

* (وزیر بهداشت در پاسخ  به سوالی درباره خدمت رسانی به مردم در حوزه بهداشت و درمان):  من به صراحت می‌گویم که اگر میزان خدمات از دوره مادها را تا قبل دولت تدبیر و امید احصاء کنیم کمتر از خدمات این دولت در پنج سال اخیر است به طوریکه همه خدمات انجام گرفته در این دولت دو برابر خدمات قبل دولت بوده است.

خبرگزاری فارس؛ با سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی؛ وزیر بهداشت دولت یازدهم و دوازدهم گفتگویی انجام داده است.

About back118

Check Also

معامله اوراق سکه شاید وقتی دیگر! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: در حالی که قرار بود اوراق گواهی سکه پیش فروش از امروز در …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *