Breaking News
Home / اخبار روز / قوچان نژاد: ‌می‌خواهم به سطح آمادگی گذشته‌ام برسم + استقلال برای پیروزی،‌ جپارف را می‌خواهد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

قوچان نژاد: ‌می‌خواهم به سطح آمادگی گذشته‌ام برسم + استقلال برای پیروزی،‌ جپارف را می‌خواهد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فین آنلاین هلند، هیرنفین امروز در بازی مقابل توئنته امیدوار است تا دومین پیروزی متوالی‌اش را کسب کند
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فین آنلاین هلند، هیرنفین امروز در بازی مقابل توئنته امیدوار است تا دومین پیروزی متوالی‌اش را کسب کند. در راستا استرپل، سرمربی هیرنفین رضا قوچان نژاد را بار دیگر از ابتدا در ترکیب اصلی خواهد گذاشت.
وی افزود: حضور در ترکیب اصلی هیرنفین محکم بزرگی برای من است زیرا جام جهانی دارد نزدیک می‌شود و هدفم حضور در تیم ملی کشورم در این مسابقات است. می‌خواهم به سطح پیشینم برگردم. همچنین ما می خواهیم سهمیه حضور در مرحله پلی آف لیگ اروپا را کسب کنیم. به نظر خودم من در بازی قبل مقابل اسپارتا شروع خوبی داشتم. ما اکنون در مسیر پیروزی قرار داریم و می‌خواهم این مسیر ادامه داشته باشد.

قوچان نژاد درباره این بازی گفت: توئنته بازیکنان خوبی را در ترکیبش دارد و این بازیکنان ویژگی‌های خوبی دارند و ما باید به رقیب احترام بگذارم. ما باید در این بازی ۳ امتیاز را کسب کنیم. ما به ۳ امتیاز کامل نیاز داریم. اگر بار دیگر بتواتم در کسب نتیجه به تیمم کمک کنم خیلی خوب می‌شود. مهمترین مسئله این است که ما در سطح عالی قرار داریم و گل‌ها به شکل طبیعی به ثمر می‌رسند. دوست دارم دوباره در ترکیب اصلی باشم و با اعتماد به نفس بازی کنم.

——————-
ایسنا: تیم فوتبال استقلال درحالی روز یک‌شنبه مهمان ذوب‌آهن اصفهان است که وضعیت سرور جپارف در این بازی در هاله‌ای از ابهام است
ایسنا: تیم فوتبال استقلال درحالی روز یک‌شنبه مهمان ذوب‌آهن اصفهان است که وضعیت سرور جپارف در این بازی در هاله‌ای از ابهام است. او دیروز (جمعه) به صورت اختصاصی تمرین کرد و در بازی مقابل پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان هم با تلاش پزشکان بازی کرد ولی تعویض شد با این‌حال اثرگذاری خودش را داشت و آبی‌ها در نهایت پیروزی را جشن گرفتند.
استقلال در ۲۱ هفته گذشته لیگ برتر هیچ‌گاه بدون حضور سرور جپارف پیروز نشده‌اند و این مساله بیانگر میزان تاثیرگذاری جپارف در میانه زمین آبی‌ها است.

اگر جپارف به مصاف با ذوب‌آهن نرسد، کار آبی‌پوشان در این دیدار بسیار سخت خواهد بود و به همین دلیل کادر پزشکی استقلال در تلاش است تا این بازیکن را حتی برای دقایقی آماده این مصاف مهم کند. اهمیت این بازی به لحاظ جدولی بسیار بالا است.

در صورت غیبت جپارف شاید استقلالی‌ها مجبور شوند از فرشید اسماعیلی یا فرشید باقری استفاده کنند. بازیکنانی که با وجود توانمندی‌شان، مطمئنا کار سختی برای پوشش جای این بازیکن دارند.

About back118

Check Also

استقبال از تغییر دیوارنگاره میدان ولی عصر (عج) – آرشیو وبلاگ های ایرانی

روزنامه شرق: شهربانو امانی – عضو شورای شهر تهران در یادداشتی از تغییر دیوارنگاره میدان …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *