Breaking News
Home / اخبار روز / فعالیت های تجاری در مرز خسروی از سر گرفته شد + پوچتینو: هری کین به بازی با آرسنال می‌رسد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

فعالیت های تجاری در مرز خسروی از سر گرفته شد + پوچتینو: هری کین به بازی با آرسنال می‌رسد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: به نقل از گمرک ایران، هم اکنون روزانه به طور میانگین ۵۰۰ کامیون حامل کالاهای صادراتی از مرز رسمی خسروی به عراق صادر می شود و صادرات کالا از مرز رسمی خسروی طبق روال گذشته انجام می شود
ممنوعیت تردد مسافران از این مرز همچنان ادامه دارد و صرفا فعالیت های تجاری در مرز خسروی از سر گرفته شده است

خبرگزاری مهر: به نقل از گمرک ایران، هم اکنون روزانه به طور میانگین ۵۰۰ کامیون حامل کالاهای صادراتی از مرز رسمی خسروی به عراق صادر می شود و صادرات کالا از مرز رسمی خسروی طبق روال گذشته انجام می شود.
در نیمه نخست امسال، ۱۶۴ هزار تن کالا به ارزش ۳۳ میلیون دلار توسط ۷ هزار و ۵۰۰ کامیون از طریق مرز رسمی خسروی به عراق صادر شده است.

——————-

ورزش سه: مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام مدعی شد که هری کین برای تقابل با آرسنال در لیگ برتر آماده خواهد بود و مصدومیتش برطرف خواهد شد

 مهاجم انگلیسی شروع بسیار خوبی در فصل جاری داشته و تا به اینجای فصل ۱۷ گل برای تاتنهام و تیم ملی انگلیس به ثمر رسانده است. با این حال او اخیرا دچار مصدومیت شده بود و شایعات حاکی از این بود که احتمالا به بازی حساس مقابل آرسنال نخواهد رسید.

پوچتینو: هری کین به بازی با آرسنال می‌رسد

ورزش سه: مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام مدعی شد که هری کین برای تقابل با آرسنال در لیگ برتر آماده خواهد بود و مصدومیتش برطرف خواهد شد.

او گفت:” هری مشکلی ندارد، خیلی خوب است. فکر می‌کنم او را در بازی بعدی خواهید دید. ضربه ای به زانویش برخورد کرد؛ ولی نگران نباشید، او برای بازی بعدی آماده خواهد بود.”

با این حال پوچتینو تایید کرد که مهاجم انگلیسی مشکلی برای همراهی تیمش در دربی لندن نخواهد داشت.

About back118

Check Also

تکنیک‌های درست دویدن را یاد بگیرید – آرشیو وبلاگ های ایرانی

– ترجمه از هدی بانکی: اگر قصد سالم ماندن و تناسب اندام دارید، دویدن ورزش …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *