Breaking News
Home / اخبار روز / غیبت مشکوک ۴ بازیکن در تمرین تیم ملی + گرت بیل و رد پیشنهاد جذاب بایرن مونیخ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

غیبت مشکوک ۴ بازیکن در تمرین تیم ملی + گرت بیل و رد پیشنهاد جذاب بایرن مونیخ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: تمرین بعدازظهر امروز (یکشنبه) ملی‌پوشان در کمپ استروگینوی روسیه با حلقه آنها دور کادرفنی و صحبت‌های فنی سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد
* دروازه‌بانان تیم ملی نیز از ابتدا و به صورت جداگانه در گوشه‌ای از زمین مشغول انجام تمرینات اختصاصی بودند.

* همراهان تیم ملی نیز در پاسخ به دلایل تمرین نکردن این چهار بازیکن و مصدومیت آنها سکوت کردند و هیچ حرفی نزدند. باید دید با توجه به حضور خبرنگاران در تمرین تیم ملی عدم حضور این چهار بازیکن در تمرین یک مسئله و ترفند تاکتیکی از طرف کادرفنی تیم ملی برای گمراهی حریفان بوده است یا آنها دچار مصدومیت هستند.

* مرحله نخست تمرینات ملی‌پوشان با انجام پاسکاری آغاز شد و به محض پایان این مرحله و آغاز تمرینات تاکتیکی، طبق قانون خبرنگاران به خارج از کمپ راهنمایی شدند.

* این تمرین تحت تأثیر حضور علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال قرار گرفته بود و اعضای کادرفنی تیم ملی نیز پس از مشاهده کفاشیان مدتی را به گفت‌و‌گو با او اختصاص دادند.

خبرگزاری تسنیم: تمرین بعدازظهر امروز (یکشنبه) ملی‌پوشان در کمپ استروگینوی روسیه با حلقه آنها دور کادرفنی و صحبت‌های فنی سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

* نکته مهم تمرینات امروز ملی‌پوشان عدم حضور مهدی ترابی، مهدی طارمی، اشکان دژآگه و رامین رضاییان در تمرینات همراه سایر بازیکنان بود و این چهار ملی‌پوش با گرمکن در گوشه‌ای از زمین به نظاره تلاش همبازیان خود نشسته بودند.

——————-

ورزش سه: برای نیکو کوواچ، سرمربی جدید بایرن گرت بیل به یک گزینه مهم برای نقل و انتقالات تبدیل شده است.

 پس از اینکه بیل در مصاحبه بعد از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ از آینده مبهم خود در مادرید سخن گفت، شایعات جدایی او بار دیگر قوت گرفتند
ورزش سه: برای نیکو کوواچ، سرمربی جدید بایرن گرت بیل به یک گزینه مهم برای نقل و انتقالات تبدیل شده است.

استعفای زیدان اما باعث شد تا تصمیم گیری بیل به پس از انتصاب سرمربی جدید رئال موکول شود. در همین حال امروز نشریه میرر گزارش داد که بیل اخیرا پیشنهاد بسیار خوبی از بایرن دریافت کرده ولی آن را رد کرده است. در بایرن معتقدند که بیل، بهترین جانشین برای روبن و ریبری خواهد بود.

همچنین در گزارش میرر قید شده است که بیل اگر در نهایت تصمیم به جدایی از رئال بگیرد، به لیگ جزیره باز خواهد گشت.

بیل که از نیمکت نشینی های خود در ماه های انتهایی فصل آزرده خاطر بود، گفت که باید با مدیر برنامه هایش مشورت کند و سپس در مورد ماندن یا جدایی از رئال تصمیم بگیرد.

 پس از اینکه بیل در مصاحبه بعد از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ از آینده مبهم خود در مادرید سخن گفت، شایعات جدایی او بار دیگر قوت گرفتند.

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *