Breaking News
Home / علم و فناوری / علت خواب آلودگی در طول روز چیست؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

علت خواب آلودگی در طول روز چیست؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وب سایت زوم تک – رجبی: تا حالا برایتان پیش آمده که هر احساس کنید بیش از اندازه خوابتان می آید یا در طول روز در اتوبوس یا تاکسی کسی را ببینید که خوابیده است؟ آیا می دانید علت خواب آلودگی در روز چیست و چرا چنین اتفاقی می افتد؟ اول از هر چیزی باید بدانید خوب نخوابیدن سبب می  شود مشکلات جدی مانند اضافه وزن،بیماری های قلبی ، فشار خون بالا و … را برای افراد پدید آید
۲) میزان رفتن به دستشویی در خواب: افرادی هستند که در شب بیش از اندازه به دستشویی می روند و مجبورند چند بار از خواب بیدار شوند ولی این موضوع می تواند به دلیل مشکلی در دستگاه ادراری شما باشد که حتما باید به پزشک مراجعه کنید و درمان آن را انجام بدهید. سعی کنید یکی دو ساعت قبل از اینکه بخوابید از میوه های پر آب و مایعات استفاده نکنید تا مجبور نشوید نیمه های شب چندین بار خوابتان را بهم بزنید و به دستشویی بروید.

اگر فکر کنید بیش از اندازه می خوابید باید مشکل را ریشه یابی کنید و آن رابرطرف کنید.

وب سایت زوم تک – رجبی: تا حالا برایتان پیش آمده که هر احساس کنید بیش از اندازه خوابتان می آید یا در طول روز در اتوبوس یا تاکسی کسی را ببینید که خوابیده است؟ آیا می دانید علت خواب آلودگی در روز چیست و چرا چنین اتفاقی می افتد؟ اول از هر چیزی باید بدانید خوب نخوابیدن سبب می  شود مشکلات جدی مانند اضافه وزن،بیماری های قلبی ، فشار خون بالا و … را برای افراد پدید آید.

علت های خواب آلودگی در روز چیست؟
۳) میزان تعادل هوا را در اتاق خفظ کنید: گاهی به دلیل سرد و گرم شدن هوا در محیط شما مجبور می شوید چندین بار از خواب بیدار شوید . اتاقی را برای خودتان آماده کنید که نه زیاد از حد گرم باشد و نه زیاد از حد سرد.

 دلیل خواب زیاد | علت خواب آلودگی در طول روز

۴) آیا دارو مصرف می کنید: افرادی هستند که به دلیل مصرف دارو در طول روز با احساس خواب آلودگی روبرو می شوند.سعی کنید اگر چنین اتفاقی برای شما پیش می آید حتما به پزشک مراجعه نمایید و از او بخواهید اگر امکان دارد ساعت مصرف دارو را برایتان تغییر دهد.

۱) آیا از افرادی هستید که در خواب خروپف می کنید: یکی از دلایل رایجی که ممکن است موجب شود که فرد در طول روز احساس خواب آلودگی داشته باشد ، خواب ناکافی در شب گذشته است.البته باید بدانید علاوه بر میزان ساعت خواب ، کیفیت خواب نیز بسیار مهم است.برخی خروپف را جدی نمی گیرند ولی نوعی اختلال در خواب به شمار می آید. اگر خروپف می کنید حتما باید درمان را در این خصوص انجام بدهید.

About back118

Check Also

هند کاوشگر به ماه می‌فرستد + تولید کاپشن ضدباد و آب که کوله‌پشتی هم دارد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: به گزارش ساینس مگ، سازمان فضایی هند تصمیم دارد ماموریت فضایی به ماه …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *