Breaking News
Home / اخبار ورزشی / شکست تلخ آلکمار برابر صدرنشین + فنونی‌زاده: پرسپولیس، تراکتورسازی نمی‌شود – آرشیو وبلاگ های ایرانی

شکست تلخ آلکمار برابر صدرنشین + فنونی‌زاده: پرسپولیس، تراکتورسازی نمی‌شود – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: تیم آلکمار شب گذشته (شنبه) در ورزشگاه خانگی آفاس برابر تیم صدرنشین پی‌اس‌وی آیندهوون شکست تلخ ۳ بر ۲ را پذیرا شد
خبرگزاری تسنیم: تیم آلکمار شب گذشته (شنبه) در ورزشگاه خانگی آفاس برابر تیم صدرنشین پی‌اس‌وی آیندهوون شکست تلخ ۳ بر ۲ را پذیرا شد. آلکماری‌ها در حالی که تا دقیقه ۷۴ با ۲ گل از میهمان خود پیش‌ بودند در ادامه ۳ گل دریافت کردند.

ووت وخورست در دقایق ۵۳ و ۶۱ برای تیم آلکمار گلزنی کرد. گل‌های تیم پی‌اس‌وی آیندهوون نیز در دقایق ۷۴، ۷۶ و ۷۹ – پنالتی به ثمر رسیدند.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تیم آیندهوون با ۷۷ امتیاز صدرنشین است و آلکمار ۶۲ امتیازی سوم است.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی که زمینه‌ساز گل دوم آلکمار بود ۹۰ دقیقه برابر آیندهوون بازی کرد.

——————-

فارس: مرتضی فنونی‌زاده در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده و قهرمانی این تیم اظهار داشت: ابتدا باید این قهرمانی را به تمامی هواداران خونگرم پرسپولیس، کادر فنی، بازیکنان، لیدرها و مدیریت باشگاه تبریک بگویم
پیشکسوت پرسپولیس در مورد محرومیت این تیم از نقل و انتقالات در پایان فصل و اینکه ممکن است این تیم به سرنوشت تراکتورسازی در این فصل دچار شود، گفت: پرسپولیس مثل تراکتورسازی نمی‌شود. بازیکنان امید جوانان ما بسیار خوب و باکیفیت هستند. بازیکنان تعویضی پرسپولیس را نفراتی مثل نوراللهی، بشار و محسن مسلمان هستند. شایان مصلح و دیگر جوانان پرسپولیس هم می‌‌توانند به پرسپولیس کمک کنند.

فارس: مرتضی فنونی‌زاده در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده و قهرمانی این تیم اظهار داشت: ابتدا باید این قهرمانی را به تمامی هواداران خونگرم پرسپولیس، کادر فنی، بازیکنان، لیدرها و مدیریت باشگاه تبریک بگویم. من پیش‌بینی کرده بودم که پرسپولیس ۵ هفته مانده به پایان مسابقات قهرمان شود اما قهرمانی پرسپولیس ۳ هفته تا پایان بازی مسابقات بدست آمد.

وی افزود: برانکو اکنون دستش باز است و در ۳ هفته پایانی بازی لیگ می‌تواند به بازیکنان جوان‌تر و آنهایی که کمتر در این فصل بازی کرده‌اند میدان بدهد. سرمربی پرسپولیس می‌تواند به ملی‌پوشان پرسپولیس استراحت بدهد تا آنها در لیگ قهرمانان آسیا با صلابت بیشتری بازی کنند. در ادامه لیگ اگر برانکو از جوانان پرسپولیس استفاده کند و از مسلمان و بشار رسن استفاده کند کسی به او خرده‌ای نمی‌گیرد.

About back118

Check Also

رم آماده فروش ناینگولان به اینتر + بازگشت طارمی به تمرینات از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وبسایت نود: مدیاست گزارش می دهد که باشگاه رم آماده فروش راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *