Breaking News
Home / اخبار روز / شکایت ذوب آهن از رضا شکاری به فیفا + رکورد حملات سایبری در عرض ۵ روز شکسته شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

شکایت ذوب آهن از رضا شکاری به فیفا + رکورد حملات سایبری در عرض ۵ روز شکسته شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن پیرامون وضعیت این تیم برای مصاف با الوحده امارات اظهار کرد: تیم ذوب آهن با کسب جایگاه دومی در جدول لیگ برتر توانست سال ۹۶ را به پایان برساند که خیلی روحیه بخش بود
ورزش سه: سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن پیرامون وضعیت این تیم برای مصاف با الوحده امارات اظهار کرد: تیم ذوب آهن با کسب جایگاه دومی در جدول لیگ برتر توانست سال ۹۶ را به پایان برساند که خیلی روحیه بخش بود. بازیکنان ما هفته پیش با نتیجه قاطع لوکوموتیو ازبکستان را شکست دادند و برای رویارویی با تیم الوحده امارات تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند. بعلاوه امیر قلعه نوعی و همکارانش بررسی های لازم را روی تیم الوحده انجام داده و عقیده دارند که نباید فریب آن را خورد که الوحده دو بازی قبلی خود را باخته است و از دقیقه نخست باید مبارزه کرد. قلعه نویی استراتژی مبارزه اش را طبق آنالیزهای انجام شده مشخص کرده است.

وی در مورد شکایت باشگاه ذوب آهن از رضا شکاری عنوان کرد: ما ادعایی را با کمک سالواتوره وکیل ایتالیایی مان تنظیم کردیم و نهایتا تا دوشنبه هفته آینده این ادعا را تسلیم مقامات انضباطی فیفا خواهیم کرد. ما پیگیر شکایتمان هستیم ولی این پروسه زمان می برد و امیدواریم رای نهایی به نفع ما باشد.

برنامه زنده تیتر اول دوشنبه ۱۴ اسفند با اجرای حافظ کاظم زاده پخش شد.

——————-

خبرگزاری مهر: هفته گذشته سایت مشهور گیت هاب به علت حملات سایبری موسوم به دی او اس با ظرفیت ۱.۳ ترابایت در ثانیه از کار افتاد

به گزارش رجیستر، موسسه امنیتی آربور نتورکس می گوید گیت هاب روز گذشته حمله ای با ظرفیت بی سابقه ۱.۷ ترابیت در ثانیه را پشت سر گذارده و البته این بار بر خلاف دفعه گذشته از کار نیفتاده، زیرا برای مقابله با حمله دی او اس یادشده تمهیدات کافی را در نظر گرفته بود.

در حال حاضر و در شرایطی که تنها دو ماه از سال ۲۰۱۸ گذشته این رقم به ۱.۷ ترابیت در ثانیه رسیده است. مدیران سایت ها برای مقابله با این حملات باید از سرورهای قدرتمند و امکانات سخت افزاری متعددی استفاده کنند که در توان همه آنها نیست و تداوم این وضعیت می تواند آینده اینترنت را به طور جدی به چالش بکشد.

کارشناسان امنیتی بارها در مورد تشدید و گسترش حملات سایبری و به خصوص حملات موسوم به DOS هشدار داده اند. در قالب این حملات درخواست های زیادی برای بازدید از یک سایت به طور ناگهانی و گسترده ارسال شده و تلاش می شود با ایجاد ترافیک مصنوعی دسترسی به سایت مورد حمله مختل شود.

خبرگزاری مهر: هفته گذشته سایت مشهور گیت هاب به علت حملات سایبری موسوم به دی او اس با ظرفیت ۱.۳ ترابایت در ثانیه از کار افتاد. اما بعد از ۵ روز این رکورد حمله سایبری هم شکسته شد.

در حالی که تا سال ۲۰۱۲ ظرفیت ترافیک ایجاد شده در حملات دی او اس به ندرت از ۱۰۰ گیگابیت در ثانیه فراتر رفته بود، از سال ۲۰۱۳ شاهد اوج گیری و تشدید حملات دی او اس بوده ایم؛ به گونه ای که ترافیک کاذب ایجاد شده بر روی سایت های هدف در سال ۲۰۱۴ به رکورد بی سابقه ۳۰۹ گیگابیت در ثانیه و در سال ۲۰۱۶ به رقم ۶۵۰ گیگابیت در ثانیه افزایش یافت.

About back118

Check Also

تست شخصیت‌شناسی: یک وسیله را در تصویر انتخاب کنید – آرشیو وبلاگ های ایرانی

– ترجمه از آرمان رمضان زاده: ناخودآگاه ما شامل رازهای زیادی می شود و بررسی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *