Breaking News
Home / اخبار روز / شکایت باشگاه نفت تهران از دستیاران کی‌روش + زیدان: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

شکایت باشگاه نفت تهران از دستیاران کی‌روش + زیدان: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری میزان: باشگاه نفت تهران از دستیاران کی‌روش شکایت خواهد کرد.

 شنیده می‌شود در صورت عدم توجه فدراسیون فوتبال به مصاحبه دستیاران کی‌روش علیه هومن افاضلی، سرمربی نفت تهران، این باشگاه در حمایت از سرمربی خود شکایتی قضایی تنظیم خواهد کرد
 شنیده می‌شود در صورت عدم توجه فدراسیون فوتبال به مصاحبه دستیاران کی‌روش علیه هومن افاضلی، سرمربی نفت تهران، این باشگاه در حمایت از سرمربی خود شکایتی قضایی تنظیم خواهد کرد.

در ادامه این اعتراض، نفتی‌ها در نظر دارند در صورت بی توجهی فدراسیون فوتبال به این موضوع، خود وارد عمل شده و شکایتی خارج از دستگاه‌های فوتبال درباره اظهارات این دو مربی تنظیم و از حق سرمربی تیم خود دفاع کنند.

چندی قبل و پس از مصاحبه های کروز و آقاجانیان در مورد سرمربی تیم نفت تهران، مدیرعامل این باشگاه به دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه‌ای ارسال و خواهان رسیدگی به این موضوع شد.

خبرگزاری میزان: باشگاه نفت تهران از دستیاران کی‌روش شکایت خواهد کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: در ادامه رقابت های هقته سی ام لالیگا، رئال مادرید در خانه لاس پالماس به میدان رفت و با ۳ گل به برتری رسید
وی همچنین درباره این بازی، اظهار داشت: بازی آسانی نبود اما بعد از نخستین هدفی که داشتیم این بازی برای ما راحت بود. لاس‌پالماس نیاز داشت تا امتیازاتی را جمع‌آوری کند اما وقتی ما به گل رسیدیم شرایط کمی پیچیده شد.

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در خصوص درخشش گرت بیل در این دیدار گفت: از عملکرد او بسیار خوشحالم اما شما باید تا روز سه‌شنبه صبر کنید و اگر او بازی کرد، بیل را ببینید.

خبرگزاری فارس: در ادامه رقابت های هقته سی ام لالیگا، رئال مادرید در خانه لاس پالماس به میدان رفت و با ۳ گل به برتری رسید.

زیدان در ادامه صحبت‌هایش در خصوص مصدومیت ناچو مدافع رئال مادرید، عنوان کرد: امیدوارم مسئله جدی نباشد قرار است او اسکن کند و باید ببینیم شرایط چطور است.

وی افزود: از بازیکنان بسیار راضی هستم چرا که بعد از استراحت به خاطر بازی‌های ملی ما فقط ۲ روز فرصت داشتیم تا برای این بازی آماده شویم.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: در نیمه‌دوم موقعیت‌های زیادی را ایجاد کردیم اما به گل نرسیدیم. بازی خوبی برای ما بود. ۳ امتیاز را کسب کردیم. البته بازیکنانی که فرصت بازی نداشتند خیلی خوب در این دیدار خودشان را نشان دادند.

About back118

Check Also

تست بینایی؛ در این تصاویر چه می‌بینید؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: امروزه همه ما در طول روز ساعت ها به موبایل …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *