Breaking News
Home / اجتماعی / شرط عجیب دخیا برای تمدید با منچستریونایتد + خوزستان، امسال گرم‌تر از پارسال بود – آرشیو وبلاگ های ایرانی

شرط عجیب دخیا برای تمدید با منچستریونایتد + خوزستان، امسال گرم‌تر از پارسال بود – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: داوید دخیا سال ۲۰۱۵ تا مرز پیوستن به رئال هم پیش رفت ولی به دلیل دیر ارسال شدن فکس از سوی باشگاه یونایتد، انتقال او منتفی شد
گلر اسپانیایی اما همچنان مشتاق است تا ماموریت نیمه تمام سال ۲۰۱۵ را کامل کرده و به رئال بپیوندد. فردای روزی که خبر رسید یونایتد برای فروش دخیا به رئال ۱۳۰ میلیون یورو تعیین کرده، نشریه میرر ادعا کرد که دخیا نیز برای تمدید با یونایتد شرط بزرگی را مطرح کرده است.

ورزش سه: داوید دخیا سال ۲۰۱۵ تا مرز پیوستن به رئال هم پیش رفت ولی به دلیل دیر ارسال شدن فکس از سوی باشگاه یونایتد، انتقال او منتفی شد. او سپس قراردادش را تا سال ۲۰۱۹ تمدید کرد که تنها یک سال و نیم از آن باقی مانده است.به همین دلیل مسئولان یونایتد از حالا به فکر تمدید قرارداد او هستند.
او به مسئولان یونایتد گفته است که تنها در صورتی قراردادش را تمدید خواهد کرد که دستمزد سالیانه اش به ۲۱ میلیون یورو افزایش یابد که برای یک گلر، رقم بسیار هنگفتی محسوب می شود. باید دید واکنش باشگاه یونایتد به این خواسته دخیا چه خواهد بود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: دی‌ماه امسال به میزان ۲٫۸ درجه سانتی‌گراد نسبت به سال گذشته گرم‌تر بوده است
 کوروش بهادری در جلسه ستاد بحران که امروز ( ۱۸ بهمن‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون مجموع کل بارش استان خوزستان ۶۲٫۵ میلی‌متر بوده است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۶۱ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: بیشترین کاهش بارندگی در شهرستان‌های خوزستان ۹۳ درصد و کمترین میزان ۳۵ درصد بوده است. همچنین وضعیت دما نشان می‌دهد، دی‌ماه امسال به میزان ۲٫۸ درجه سانتی‌گراد نسبت به سال گذشته گرم‌تر بوده است.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: دی‌ماه امسال به میزان ۲٫۸ درجه سانتی‌گراد نسبت به سال گذشته گرم‌تر بوده است.
مدیرکل هواشناسی خوزستان ادامه داد: ما از نظر رنکینگ بارندگی در کشور رتبه شانزدهم را داریم و استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، فارس و ایلام از نظر بارندگی در وضعیت حادتری قرار دارند.

بهادری گفت: در ۱۰ روز پایان بهمن‌ماه احتمال بارش‌های نسبتا سنگینی خواهیم داشت و در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته آینده، شاهد ورود سامانه بارشی به استان خواهیم بود که می‌تواند تا ۱۰ میلی‌متر بارش داشته باشد.

About back118

Check Also

تست بینایی؛ در این تصاویر چه می‌بینید؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: امروزه همه ما در طول روز ساعت ها به موبایل …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *