Breaking News
Home / اخبار روز / شربتی: ساغلام گفت قسمت نبود برنده بازی باشیم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

شربتی: ساغلام گفت قسمت نبود برنده بازی باشیم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: رضا شربتی درباره شکست تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان، بازی در لیگ قهرمانان آسیا، برگزاری دیدارهای نمایندگان ایران در کشور ثالث و
هفته آینده هم باید در قطر مقابل الغرافه قرار بگیرید، نظرت درباره این بازی چیست؟

در آسیا تیم ضعیف که وجود ندارد و همه بازی‌ها سخت هستند. باید در این هفته الغرافه را خوب آنالیز کنیم تا ان‌شاءالله دوشنبه هفته آینده نتیجه خوبی مقابل این تیم بگیریم. من به تیمی که آقای ساغلام درست کرده است، خیلی امیدوارم.
واکنش هواداران تراکتورسازی به عملکردت چه بود؟

هواداران خودشان بازی را دیدند. در صفحه شخصی‌ام هم نظرات هواداران مثبت بود. من حتی یک نفر را هم ندیدم که بگوید عملکرد رضا شربتی مقابل الاهلی بد بود. البته نمی‌گویم اشتباه نداشتم، چون اشتباه در فوتبال کاملاً طبیعی است.
پس خودت درباره آن صحنه صحبت کن، ساغلام به تو چه گفت؟

قرار نبود که  چیز خاصی بگوید. او من را کنار کشید و گفت که به یکی از بازیکنان‌مان که در سمت راست بازی می‌کرد بگو «در یارگیری فضا نگیرد که بازیکن الاهلی راحت بتواند به توپ برسد، چون در ضربات کاشته خطرناک می‌شود». به خدا، به پیر، به پیغمبر فقط همین بود. طبیعی است که صدا از این‌طرف زمین به آن طرف زمین نمی‌رسد. ساغلام هم فقط از من خواست که این نکته را به آن بازیکن منتقل کنم، اصلاً هم چیز دیگری نبود.
در این بازی تراکتورسازی مثلاً میزبان بود، اما فکر می‌کنم خودت هم دیدی که تراکتورسازی هیچ تماشاگری نداشت و جو ورزشگاه کاملاً به نفع الاهلی بود.

حرف شما کاملاً درست است، اما این مشکلی است که به فدراسیون فوتبال و روابطش با AFC مربوط می‌شود. ان‌شاءالله هواداران تراکتورسازی هم در بازی‌های خانگی به ورزشگاه بیایند و با موجی که به راه می‌اندازند، به ما کمک کنند. اگر بازی مقابل الاهلی در تبریز برگزار می‌شد، حداقل با دو گل اختلاف آنها را می‌بردیم، چون هواداران تراکتورسازی کمک بزرگی برای ما در بازی‌های حساس به حساب می‌آیند.
بازی مقابل الاهلی عربستان نخستین تجربه آسیایی تو هم بود و برای اولین بار در یک بازی بین‌المللی به میدان رفتی.

بله، تجربه خیلی خوب و شیرینی بود، البته دوست داشتم در اولین بازی آسیایی‌ام با برد بیرون بیایم، اما شاید قسمت این بود که ما دور از وطن بازی را ببازیم. در کل جو خیلی خوبی حاکم بود و شرایط عجیبی را تجربه کردم. اصلاً وضعیت لیگ قهرمانان آسیا با لیگ برتر خیلی فرق می‌کند.
از دیدار مقابل الاهلی عربستان شروع کنیم، چه شد که آن‌طور بازی را باختید؟

فوتبال همین است؛ شاید روی کم‌تجربگی بود و شاید هم روی اینکه در لیگ قهرمانان آسیا اولین اشتباه یعنی آخرین اشتباه. ما خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌هایی هم به دست آوردیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. درست است که کم‌دقتی کردیم، اما سرمربی تیم هم بعد از بازی گفت که بازی خوبی انجام دادید و انتظارات من را برآورده کردید. یک نکته‌ای هم در مورد من مطرح شده بود که می‌خواهم راجع‌به آن صحبت کنم.
یعنی چنین چیزی نبود؟

نه، اصلاً.
ولی اواسط نیمه اول ساغلام تو را به کنار خط فراخواند و صحبت‌هایی را انجام داد.

باشد، دلیل نمی‌شود که ساغلام از عملکردم ناراضی باشد. سرمربی هم استرس دارد و مدام با بازیکنانش حرف می‌زند.
ساغلام بعد از بازی هم صحبت خاصی با تو نکرد؟ مثلاً نسبت به عملکردت معترض باشد و یا هر چیز دیگر.

نه، اصلاً. اتفاقاً ساغلام در پایان بازی در رختکن طوری خسته نباشید گفت که انگار از عملکردم راضی بود. او فقط گفت که «شاید قسمت نبود برنده بازی مقابل الاهلی باشیم».
چه نکته‌ای؟

گفتند که ساغلام از عملکرد من ناراضی بود و این حرف‌ها.
خبرگزاری تسنیم: رضا شربتی درباره شکست تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان، بازی در لیگ قهرمانان آسیا، برگزاری دیدارهای نمایندگان ایران در کشور ثالث و … صحبت‌هایی را انجام داده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

About back118

Check Also

وزیر اطلاعات: تابع نظر رهبر انقلاب هستم + وقوع انفجار مهیب در سومالی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: خبر هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات تائید شد. حجت الاسلام و المسلیمن …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *