Breaking News
Home / اخبار روز / سویا در خانه فینالیست شد + علیپور – امیری علیه طارمی – مسلمان! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

سویا در خانه فینالیست شد + علیپور – امیری علیه طارمی – مسلمان! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: تیم سویا با برتری ۲ بر صفر خانگی مقابل لگانس شگفتی‌ساز در بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی اسپانیا  (کوپا دل‌ری) به عنوان اولین تیم راهی بازی نهایی این رقابت‌ها شد

خبرگزاری تسنیم: تیم سویا با برتری ۲ بر صفر خانگی مقابل لگانس شگفتی‌ساز در بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی اسپانیا  (کوپا دل‌ری) به عنوان اولین تیم راهی بازی نهایی این رقابت‌ها شد.

 این تیم در بازی نهایی با برنده جدال بارسلونا و والنسیا روبه‌رو خواهد شد.

 گل‌های سویا در این بازی توسط  کوره‌آ در دقیقه ۱۵ و واسکس در دقیقه ۸۹ زده شد تا سویا ضمن پیروزی در این بازی با توجه به تساوی یک بریک در بازی رفت در زمین لگانس در مجموع به برتری  ۳ بریک و فینال برسد.

——————-

ورزش سه: پرسپولیسی ها یکی پس از دیگری رکورد یکدیگر را می شکنند و حالا نوبت به علی علیپور و وحید امیری رسیده است
علی علیپور نیز با ۲ گلی که وارد دروازه نوشی صوفیانی کرد، موفق شد رکورد مهدی طارمی در لیگ پانزدهم را که ۱۶ گل بود را بشکند و حالا به دنبال شکستن رکورد این بازیکن در لیگ شانزدهم است.

ورزش سه: پرسپولیسی ها یکی پس از دیگری رکورد یکدیگر را می شکنند و حالا نوبت به علی علیپور و وحید امیری رسیده است. این دو بازیکن در دیدار مقابل صنعت نفت روز درخشانی را سپری کردند و با همکاری یکدیگر، ۲ گل به ثمر رساندند تا علیپور آقای گلی خود را قطعیت بخشد و امیری هم به محسن مسلمان نزدیک و نزدیک تر شود.

مسلمان در فصل جاری ۹ پاس گل داده و آقای پاس گل لیگ هفدهم است و حالا پس از او، وحید امیری با ۶ پاس گل در رده دوم قرار دارد و در تعقیب اوست. باتوجه به نیمکت نشینی ادامه دار مسلمان، امیری شانس بالایی برای رسیدن به او دارد.

About back118

Check Also

معامله اوراق سکه شاید وقتی دیگر! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: در حالی که قرار بود اوراق گواهی سکه پیش فروش از امروز در …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *