Breaking News
Home / اخبار روز / سوارز: گل به خودی‌های رم دلیل داشت + کنترل آیفون بدون لمس کردن صفحه نمایشگر – آرشیو وبلاگ های ایرانی

سوارز: گل به خودی‌های رم دلیل داشت + کنترل آیفون بدون لمس کردن صفحه نمایشگر – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسا در خصوص پیروزی ۱-۴ تیمش برابر رم صحبت کرد.

اگرچه ۲ گل از ۴ گل بارسلونا توسط بازیکنان رم وارد دروازه خودشان شد، اما سوارز معتقد است دلیل این گل به خودی ها، پرس شدید مهاجمان بارسا در محوطه جریمه حریف بوده است
اگرچه ۲ گل از ۴ گل بارسلونا توسط بازیکنان رم وارد دروازه خودشان شد، اما سوارز معتقد است دلیل این گل به خودی ها، پرس شدید مهاجمان بارسا در محوطه جریمه حریف بوده است. سوارز برابر رم اولین گل خود در این فصل لیگ قهرمانان را به ثمر رساند.

لوییس سوارز گفت: “بازی ترکیبی خوبی در محوطه جریمه رم به نمایش گذاشتیم و گل به خودی های آنها به دلیل شایستگی ما و فشاری که روی مدافعان رم وارد کردیم به ثمر رسید.

ما می خواهیم پیروز همه بازی ها باشیم. ابتدا لالیگا را پیش رو داریم، ۱۵ روز بعد باید در فینال کوپا دلری به میدان برویم و در لیگ قهرمانان که دشوارترین رقابت هاست، شما نمی دانید قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد.”

ورزش سه: لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسا در خصوص پیروزی ۱-۴ تیمش برابر رم صحبت کرد.

سوارز در مورد عملکرد درخشان تراشتگن گفت: “از نظر من او بهترین سنگربان جهان است. بعد از دریافت گل، تراشتگن چند مهار بسیار خوب داشت تا نشان دهد چه سنگربان بزرگی است.”

——————-

خبرگزاری مهر: اپل در حال فراهم کردن قابلیتی برای آیفون هاست که به کاربر اجازه می دهد با حرکت انگشتان یا دستانش آن را کنترل کند
به گزارش بلومبرگ، گزارش های جدید نشان می دهد اپل مشغول ساخت آیفون هایی با قابلیت کنترل بدون لمس و نمایشگرهای خمیده است.

این ویژگی بدان معناست که کاربران می توانند با تکان دادن انگشت یا دست در نزدیکی نمایشگر آن را کنترل کند. به گفته یک منبع آگاه این فناوری احتمالا تا دوسال دیگر آماده خواهد بود.

خبرگزاری مهر: اپل در حال فراهم کردن قابلیتی برای آیفون هاست که به کاربر اجازه می دهد با حرکت انگشتان یا دستانش آن را کنترل کند.

این ویژگی به اپل کمک می کند محصولات خود را در بازار متمایز کند. در حال حاضر آیفون ایکس دارای قابلیتی به نام ۳D Touch است که نسبت به فشارهای مختلف انگشت واکنش نشان می دهد. قابلیت جدید نیز نسخه ارتقا یافته آن به حساب می آید.

About back118

Check Also

تست بینایی؛ در این تصاویر چه می‌بینید؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: امروزه همه ما در طول روز ساعت ها به موبایل …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *