Breaking News
Home / اخبار روز / سه دلیلی که نفت را گران کرد + فرناندو هیرو جدیدترین گزینه برای جانشینی زیدان – آرشیو وبلاگ های ایرانی

سه دلیلی که نفت را گران کرد + فرناندو هیرو جدیدترین گزینه برای جانشینی زیدان – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرآنلاین: در حالی که قیمت نفت در بازارهای جهانی از ۷۲ دلار در هر بشکه به ۶۶ دلار کاهش یافته است،اما قیمت ها در شرایطی صعودی قرار دارند
ویژگی برحسته این نمودار این است که قویا از قیمت در محدوده ۴۳ دلار تا ۵۴ دلار در هر بشکه حمایت کرده است و این مقاومت باعث می شود که معامله نفت با پیش بینی ۱۱ دلار بیشتر در محدود ۶۵ دلار قرار بگیرد.البته روش های پیش بینی دیگری هم در بلند مدت قیمت ۷۶ دلاری را در تجارت پیش بینی می کنند.

سه دلیلی که نفت را گران کرد

خبرآنلاین: در حالی که قیمت نفت در بازارهای جهانی از ۷۲ دلار در هر بشکه به ۶۶ دلار کاهش یافته است،اما قیمت ها در شرایطی صعودی قرار دارند.

نمودارها نشان می دهد که کاهش قیمت نفت، تنها یک عقب نشینی موقت است و قیمت‌ها دوباره در مدار افزایش قرار خواهند گرفت.

این تحلیل براساس سه ویژگی مطرح می شود: اول معاملات اتی نفت قیمت های نزدیک به ۶۵ دلار را پشتیبانی کرده است.یعنی قیمت‌ها در ماه ژانویه تا اوریل در این سطح قیمتی مقاومت کرده و الگوی خوبی هم برای سایر بازارها شده است.

دومین ویژگی، قرار گرفتن نفت در موقعیت صعودی است؛روند صعودی قیمت از ۴۳ دلار در ژوئن ۲۰۱۷ آغاز شده و با پشتیبانی هایی که در بازار انجام شده ارزش بازار نفت نزدیک به ۶۵ دلار را پوشش می دهد.

سومین ویژگی که شاید مهمترین آنها باشد،اهمیت بازارهای آتی است که قیمت ها را رو به رشد نشان می دهد.زیرا بررسی ها نشان می دهد وقتی قیمت ها عقب نشینی می کند،خریداران وارد بازار می شوند و شروع به خرید می کنند.

بررسی ها نشان می دهد که هر زمان قیمت کاهش یابد،روند صعودی خرید آغاز می شود.

——————-

وبسایت نود: آ اس اسپانیا نوشته است بعد از ناکامی در جذب مربیان صاحب نام دنیای فوتبال، حالا ممکن است پرز بار دیگر به سراغ یکی از بازیکنان سابق رئال مادرید برود تا جای خالی زیدان را پر کند
پیش تر صحبت از حضور مربیانی همچون، آلگری، پوچتینو، ناگلزمان، کلوپ و لوو شده بود ولی همگی این مربیان حضورشان در رئال مادرید را رد کردند و تمایل به ماندن در سمت فعلی خود هستند. در چنین شرایطی، پرز در پی آن است که یکی از بازیکنان سابق رئال مادرید را جانشین زیدان کند. از مدتی قبل، بحث حضور گوتی در برنابئو مطرح شده بود و حالا آ اس صحبت از هیرو کرده است.

وبسایت نود: آ اس اسپانیا نوشته است بعد از ناکامی در جذب مربیان صاحب نام دنیای فوتبال، حالا ممکن است پرز بار دیگر به سراغ یکی از بازیکنان سابق رئال مادرید برود تا جای خالی زیدان را پر کند.

فرناندو هیرو و میشل دو بازیکن سابق رئال مادرید، جدیدترین گزینه های لینک شده به نیمکت سفیدهای مادریدی هستند. هیرو در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ دستیار دوم آنچلوتی بود و سابقه مربیگری در اویدو را در سال ۲۰۱۶ دارد. سابقه میشل بیش از هیرو است، او در تیم های مارسی، المپیاکوس، سویا و ختافه سابقه کار دارد.

فرناندو هیرو جدیدترین گزینه برای جانشینی زیدان

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *