Breaking News
Home / سایر ورزش ها / سلیمی: همه سنگین‌وزن‌های صاحب‌نام می‌آیند – آرشیو وبلاگ های ایرانی

سلیمی: همه سنگین‌وزن‌های صاحب‌نام می‌آیند – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: بهداد سلیمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی درباره شرایط اردو گفت: امکانات آن شکلی که باید صد درصد باشد نیست و امیدواریم در فاصله دو سه هفته مانده به مسابقات جهانی این شرایط صد درصد شود

قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن ادامه داد: انگیزه‌ها برای مسابقات آمریکا خیلی زیاد است، خوشبختانه امسال تیم خوبی جمع شده که ترکیبی از نفرات جوان و المپیکی است، فکر می‌کنم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ایران می‌تواند در مسابقات جهانی نتیجه خوبی بگیرد.

خبرگزاری تسنیم: بهداد سلیمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی درباره شرایط اردو گفت: امکانات آن شکلی که باید صد درصد باشد نیست و امیدواریم در فاصله دو سه هفته مانده به مسابقات جهانی این شرایط صد درصد شود.

وی افزود: فدراسیون وزنه‌برداری تلاش خود را برای فراهم کردن همه امکانات انجام می‌دهد، اما منابعش محدود است. انتظار داریم که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بیشتر کمک کند تا با آمادگی روانی خوبی وارد مسابقات شویم.

سلیمی درباره مصدومیتش گفت: آسیب‌دیدگی‌ام تا حدود زیاد برطرف شده اما مراقبت می‌کنم تا این شرایط رو به جلو باشد.

قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن ادامه داد: ورزش پاک ورزشی است که باید در آن شرایط مساوی باشد و در واقع باید فرقی بین ما ورزشکاران ایرانی و آنها که دوپینگی هستند باشد. به قول معروف بار کج هیچ وقت به مقصد نمی‌رسد و ان‌شاءالله که آن کشورها به راه راست هدایت شوند.

سلیمی درباره حضور سعید علی حسینی در ترکیب تیم ملی گفت: سعید رقیب خوبی است، من پس از المپیک ۲۰۱۲ و خدا حافظی سجاد انوشیروانی تنها شده بودم. حالا من و سعید دوش به دوش هم تمرین می‌کنیم و او وزنه‌‌های خوبی هم می‌زند، ما هیچ مشکلی با هم نداریم و برای بالا بردن پرچم ایران تلاش می‌کنیم.

وی درپایان درباره احتمال ثبت رکوردهای جدید، خاطر نشان کرد: باید ببینم شرایط تمرینات قبل از اعزام و همچنین شرایط مسابقه چگونه خواهد بود. درست است که ۹ کشور در رقابت‌های این دوره حضور ندارند اما همه ورزشکاران صاحب‌نام در سنگین وزن حضور دارند.

وی در خصوص غیبت بعضی از کشورها در مسابقات جهانی آمریکا، اظهار داشت: درست است که برخی از این کشورها از نفرات خوبی در ترکیب خود بهره‌ می‌بردند اما ایران هم در سال‌های گذشته جایگاه خوبی در رده‌بندی کسب کرده بود، به طوری که ما در مسابقات سال‌های ۲۰۱۰، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ سوم شدیم و از کشورهایی که محروم شدند چین و روسیه رقبای اصلی ما بودند.

About back118

Check Also

نایب قهرمانی پوررمضانعلی در شطرنج جام کارپف + واکنش شجاع به خبر محرومیتش – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایسنا: امیررضا پوررمضانعلی استادبزرگ شطرنج ایران در فینال رقابت‌های شطرنج استعدادهای جوان جام کارپف مقابل …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *