Breaking News
Home / فوتبال / سایه اخراج بر سر سرمربی کروات العین + شرط پرسپولیس برای تمدید قرارداد رادوشویچ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

سایه اخراج بر سر سرمربی کروات العین + شرط پرسپولیس برای تمدید قرارداد رادوشویچ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایسنا: العین در دیدار برابر استقلال عملکرد خوبی از خود نشان نداد و به لطف داور مالزیایی توانست یک امتیاز به دست آورد
هواداران این تیم اماراتی بعد از تساوی برابر استقلال خواستار اخراج این مربی باتجربه شده‌اند و این باعث شده تا اخراج او جدی شود. آنها از ترکیبی که زوران برای این بازی انتخاب کرد، ناراضی هستند و او را دلیل اصلی این نتیجه دانستند.

هواداران العین به هیچ وجه از عملکرد تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا راضی نیستند و بعد از تساوی برابر استقلال از سرمربی کروات این تیم انتقاد کرده‌اند.

از رامون دیاز، سرمربی سابق الهلال عربستان به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت العین سخن به میان می‌آید.

ایسنا: العین در دیدار برابر استقلال عملکرد خوبی از خود نشان نداد و به لطف داور مالزیایی توانست یک امتیاز به دست آورد.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: مدیربرنامه‌های بوژیدار رادوشویچ در یکی دو ماه اخیر بارها برای تمدید قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده اما هنوز این اتفاق رخ نداده و دلیلش هم این است که مدیریت باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد دروازه‌بان دوم سرخپوشان شرط دارد
خواسته باشگاه پرسپولیس این است که قرارداد این دروازه‌بان به ریال بسته شود در حالی که او و مدیربرنامه‌هایش اصرار دارند قرارداد اشاره شده به دلار یا پوند امضا شود. باشگاه پرسپولیس با این موضوع مخالف است و به رادوشویچ و مدیربرنامه‌هایش تاکید کرده‌ تنها در صورتی که قراردادش را تمدید خواهد کرد که خواسته آنها را بپذیرند در غیر این صورت دروازه‌بان امیدهای خود را برای فصل آینده جایگزین او خواهند کرد تا در زمان در پایان محرومیت نقل‌وانتقالاتی‌شان بتوانند دروازه‌بان جوان دیگری به لیست خود اضافه کنند.

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز بر این عقیده هستند که اگر قرار باشد رادوشویچ با دستمزد مالی زیاد سالی یک یا دو بازی برای پرسپولیس انجام دهد بهتر است یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار ایرانی ذخیره بیرانوند باشد.

 خبرگزاری تسنیم: مدیربرنامه‌های بوژیدار رادوشویچ در یکی دو ماه اخیر بارها برای تمدید قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده اما هنوز این اتفاق رخ نداده و دلیلش هم این است که مدیریت باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد دروازه‌بان دوم سرخپوشان شرط دارد.

About back118

Check Also

استقلال چطور فرصت گلزنی را از الریان گرفت؟ + شجاعی سرپرست فدراسیون تیراندازی با کمان شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: سرمربی استقلال با انتخاب سیستم درست اصلا اجازه ایجاد فرصت گلزنی زیاد به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *