Breaking News
Home / اخبار روز / زیدان بدون دریافت مطالبات مالی رئال را ترک کرد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

زیدان بدون دریافت مطالبات مالی رئال را ترک کرد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: تصمیم زیدان در ترک رئال، با وجود اینکه قراردادش همچنان ۲ سال دیگر اعتبار داشت، در نوع خود عجیب بود.

 زیدان ثابت کرده که پول برایش مهم ترین چیز نیست، هر چند که او تاکید دارد که به عنوان یک حرفه ای، به اندازه ای که شایسته اش است حقوق بگیرد ولی این موضوع باعث نمی‌شود در تصمیماتش تجدید نظر کند
زمانی که او بازیکن بود نیز شرایط به همین شکل بود. سال ۲۰۰۶، او رئال را در حالی ترک کرد که یک سال دیگر با تیم قرارداد داشت ولی زمانی که حس کرد نمی‌تواند مثل گذشته بازی کند، از جمع سپیدپوشان رفت. علت جدایی فعلی او نیز همین است ولی با این تفاوت که او در سال ۲۰۰۶، ستاره تیمی بود که در افت بود.

قرارداد زیدان با رئال سالیانه ۹ میلیون یورو بود و تا سال ۲۰۲۰ اعتبار داشت و البته هیچگاه به ذهن او نرسید که با باشگاه به توافقات مالی برسد و بعد تیم را ترک کند. موضوع مالی، برای زیدان که بر اساس کارهایش و نه آنچه قبلا انجام داده حقوق می‌گیرد، تعیین کننده نبوده است. در موارد مشابه، خیلی ها بودند که تصمیمی عکس زیدان گرفته اند ولی روحیات و تفکرات اسطوره فرانسوی متفاوت است.

سال ۲۰۰۶ او با برنامه ریزی قبلی رئال را ترک کرد و مراسم باشکوهی برای خداحافظی اش برگزار شد البته رئال پایان کار او در فوتبال نبود و پس از رئال، او در جام جهانی حاضر شد و برای تیم ملی فرانسه بازی کرد و تا فینال با این تیم پیش رفت ولی در نهایت مغلوب ایتالیا شد و به جام نرسید.

 زیدان ثابت کرده که پول برایش مهم ترین چیز نیست، هر چند که او تاکید دارد که به عنوان یک حرفه ای، به اندازه ای که شایسته اش است حقوق بگیرد ولی این موضوع باعث نمی‌شود در تصمیماتش تجدید نظر کند.

بر همین اساس می‌توان به وضوح دید که او، دو بار در حالی که با رئال قرارداد داشت، تیم را ترک کرد که یک بار آن، روز پنجشنبه اتفاق افتاد و این بار نیز با وجود کسب سومین قهرمانی پیاپی در چمپیونزلیگ، بار دیگر از تیم جدا شد.

ورزش سه: تصمیم زیدان در ترک رئال، با وجود اینکه قراردادش همچنان ۲ سال دیگر اعتبار داشت، در نوع خود عجیب بود.

زیدان بدون دریافت مطالبات مالی رئال را ترک کرد

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *