Breaking News
Home / اخبار روز / زاهدی: حزب جایگاه جدی در کشور ما ندارد + تعجب بازرس AFC از نحوه تیمداری تراکتورسازی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

زاهدی: حزب جایگاه جدی در کشور ما ندارد + تعجب بازرس AFC از نحوه تیمداری تراکتورسازی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اشکال جدی سیستم حکومتی ما این است که به احزاب بها نداده ایم و حزب جایگاه جدی در کشور ما ندارند
وی با بیان اینکه سیستم اداری به موقع جواب مردم را نمی‌دهد و کار را زود راه نمی‌اندازد، تصریح کرد: باید دولت شیشه‌ای تشکیل بدهیم و همه چیز شفاف باشد.

زاهدی با اشاره به خروج آمریکا از برجام بیان کرد: استحکام نظام به مردم داری است و همه باید خود را نوکر و خادم مردم بدانیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ دولت و مجلسی پاسخگوی عملکرد خود به ملت نبوده و این موجب فساد در کشور شده است، تاکید کرد: باید سیستم حزبی دخالت کند و سیستم رقیب نظارت داشته باشد و ناچارا شفافیت وجود خواهد داشت.

محمدمهدی زاهدی در جلسه شورای اداری شهرستان کرمان اظهار کرد: باید مدیران ما جرأت ریسک پذیری داشته باشند و سیستم نظارتی باید ضمن مراقبت، شهامت مدیر را افزایش دهد.

وی با اشاره به وجود نزدیک به ۱۸ سیستم نظارتی در کشور افزود: باید شورای هماهنگی نظارت در کشور ایجاد شود و با تشکیل شورا در یک هماهنگی بین دستگاه‌ها کار‌ها شفاف‌تر و سریع‌تر دنبال می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اشکال جدی سیستم حکومتی ما این است که به احزاب بها نداده ایم و حزب جایگاه جدی در کشور ما ندارند.

زاهدی تصریح کرد: اشکال جدی سیستم حکومتی ما این است که به احزاب بها نداده ایم و حزب جایگاه جدی در کشور ما ندارد.

——————-

خبرگزاری مهر: آرش شکرریز کارشناس حقوقی درباره جلسه اش با نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: پرسپولیس و تراکتورسازی گام بلندی برای توافق با طلبکاران و پرداخت مطالبات آنها برداشته اند ولی در استقلال کوتاهی شده بود
شکرریز همچنین گفت: بازرس AFC ایمیلش را به من داد و گفت آنرا در اختیار رسانه ها قرار دهم تا اگر کسی مطالبات مشخصی دارد، مستنداتش را ایمیل کند. او گفت که تا روز دوشنبه در هتل پارسیان اوین است و طلبکاران می توانند حضوری هم به وی مراجعه کنند.

وی افزود: امروز متوجه شدم طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ نیروی نظامی نمی تواند تیمداری کند. برای نمایندگان AFC جای سئوال داشت که چطور باشگاه تراکتورسازی به سپاه واگذار شده بود و داشتند تیمداری می کردند. جا دارد عزیزان ما در مجلس برای ورزشکاران سرباز و قهرمانان قانون جدیدی وضع کنند. حتی نیروهای نظامی حق حضور در هیات مدیره را هم ندارند.

خبرگزاری مهر: آرش شکرریز کارشناس حقوقی درباره جلسه اش با نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: پرسپولیس و تراکتورسازی گام بلندی برای توافق با طلبکاران و پرداخت مطالبات آنها برداشته اند ولی در استقلال کوتاهی شده بود.

این کارشناس حقوقی در پاسخ به این سئوال که اگر AFC متوجه دروغ های ایران در ارتباط با گرفتن پرونده حرفه ای باشگاه ها شود چه اقدامی صورت می دهد؟ گفت: آنها گزارش را به کمیته انضباطی و کمیته صدور مجوز حرفه ای AFC ارجاع می دهند و به صورت قاطعانه تصمیم می گیرند. AFC از این به بعد خودش اقدام به صدور پروانه حرفه ای برای باشگاه ها می کند.

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *