Breaking News
Home / اقتصادی / روند کاهشی طلای جهانی معکوس شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

روند کاهشی طلای جهانی معکوس شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: قیمت طلا روز چهارشنبه پس از این‌که در معاملات روز گذشته به پایین‌ترین قیمت در یک هفته اخیر سقوط کرده بود، تحت تاثیر کاهش ارزش دلار افزایش یافت
به گفته استفن اینس مدیر معاملات آسیا اقیانوسیه شرکت OANDA، جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا ممکن است موضع غیرمنتظره‌ای در خصوص تحکیم سیاست پولی داشته باشد که دراین صورت فروشندگان طلا از این حرکت بهره‌برداری خواهند کرد. افزایش نرخ های بهره در مارس تعجب برانگیز نخواهد بود، اما هرگونه تغییر در روند افزایش نرخ‌های بهره، روند افزایشی طلا را تهدید خواهد کرد.

معامله‌گران برای ارزیابی دورنمای سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا، همچنین منتظر گزارش اشتغال این کشور در روز جمعه هستند که شامل آمار اشتغال غیرکشاورزی و متوسط درآمد ساعتی است.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، به ۱۷.۱۷ دلار رسید. هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، ۱۰۵۷.۴۵ دلار معامله شد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰.۳ درصد افزایش یافت و به ۹۹۹.۳۰ دلار رسید.

هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور با ۰.۲ درصد افزایش، به ۱۳۴۱.۱۵ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز سه‌شنبه به ۱۳۳۴.۱۰ دلار سقوط کرده بود که پایین‌ترین قیمت از ۲۳ ژانویه بود.

در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه ۰.۴ درصد افزایش یافت و به ۱۳۳۹.۸۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز سه شنبه با ۴.۹۰ دلار یا ۰.۴ درصد کاهش، در ۱۳۳۵.۴۰ دلار بسته شده بود.
براساس گزارش رویترز، قیمت طلا از ابتدای ژانویه تاکنون ۲.۸ درصد رشد کرده که بزرگترین رشد ماهانه از اوت سال ۲۰۱۷ بوده و تحت تاثیر ضعیف‌ شدن ارزش دلار حاصل شده است.

خبرگزاری ایسنا: قیمت طلا روز چهارشنبه پس از این‌که در معاملات روز گذشته به پایین‌ترین قیمت در یک هفته اخیر سقوط کرده بود، تحت تاثیر کاهش ارزش دلار افزایش یافت.

دلار روز چهارشنبه در برابر سبدی از ارزهای رقیب کاهش یافت. این ارز نتوانست از بازده بالاتر اوراق قرضه حمایت چندانی جلب کند.

About back118

Check Also

ساعتی که با یک ضربه تنظیم می‌شود + بیشترین و کمترین افزایش دستمزد‌ها در جهان – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: یکی از مشکلات ساعت های مکانیکی ضرورت بازتنظیم آنها بعد از مدتی استفاده …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *