Breaking News
Home / اخبار ورزشی / رم آماده فروش ناینگولان به اینتر + بازگشت طارمی به تمرینات از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

رم آماده فروش ناینگولان به اینتر + بازگشت طارمی به تمرینات از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وبسایت نود: مدیاست گزارش می دهد که باشگاه رم آماده فروش راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی خود به باشگاه اینتر در ازای رقم ۴۰ میلیون یورو خواهد شد
رم آماده فروش ناینگولان به اینتر

وبسایت نود: مدیاست گزارش می دهد که باشگاه رم آماده فروش راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی خود به باشگاه اینتر در ازای رقم ۴۰ میلیون یورو خواهد شد.

 با وجودی که راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی رم به تازگی و در تابستان گذشته قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۱ با گرگ ها تمدید کرد، اما هنوز آینده نامشخصی در این تیم دارد.

این رسانه ها در ادامه از علاقه لوچیانو اسپالتی، سرمربی سابق رم و کنونی اینتر برای جذب بازیکن سابق خود سخن می گویند و معتقدند که باشگاه اینتر برای تقویت خط میانی خود جهت حضور در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده حاضر به پرداخت ۴۰ میلیون یورو و عقد قرارداد با این بازیکن هستند.

رسانه های ایتالیایی مدعی هستند که خرید ۳۰ میلیون یورویی کریستانته از آتالانتا به معنی خروج این هافبک قدرتمند از رم خواهد بود.

——————-

ورزش سه: مهدی طارمی که از ابتدای سال با مصدومیتی مزمن دست به گریبان بوده، در دو بازی آخر تدارکاتی تیم ملی به میدان رفت و در دیدار تیم ملی مقابل لیتوانی در دقیقه ۲۰ از زمین مسابقه خارج شد تا وحید امیری جانشین او شود

طارمی در تمرین امروز تیم ملی غایب بود اما شنیده می شود اسپاسم کمر علت اصلی غیبت او بوده و از فردا می تواند به تمرینات گروهی تیم ملی بازگردد.

درباره علت این تعویض گفته می شود مصدومیت عامل بیرون رفتن طارمی بوده است. این که طارمی به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرده و یا اینکه کی روش برای جلوگیری از مصدومیت شدید تر این تعویض را انجام داده، موضوعی است که پاسخ آن را به طور روشن نمی دانیم.

ورزش سه: مهدی طارمی که از ابتدای سال با مصدومیتی مزمن دست به گریبان بوده، در دو بازی آخر تدارکاتی تیم ملی به میدان رفت و در دیدار تیم ملی مقابل لیتوانی در دقیقه ۲۰ از زمین مسابقه خارج شد تا وحید امیری جانشین او شود.

About back118

Check Also

کولاکوویچ: یک بازی بسیار سخت داشتیم + نامه غول‌پیکر «اون» به ترامپ رسید – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی ایران موفق شد در …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *