Breaking News
Home / حوادث / رضایی: دولت به جای وعده دادن، نظم را برقرار کند + توضیح درباره تنبیه بدنی دانش‌آموز بجنوردی؛ مدیر مدرسه برکنار شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

رضایی: دولت به جای وعده دادن، نظم را برقرار کند + توضیح درباره تنبیه بدنی دانش‌آموز بجنوردی؛ مدیر مدرسه برکنار شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره برخی مسائل کشور، مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: دولتی‌ها و مجلسی‌ها به‌ جای این حجم از اظهار نظر و سخنرانی و وعده وعید دادن، باید نظم و انضباط را در کشور برقرار کنند. بدون اقتدار قانونمند و انضباط آهنین کاری از پیش نمی‌رود.

وی در ادامه تصریح کرده است: حاشیه‌نشینی، محیط زندگی را در سکونت گاه‌های کشور با اخلال مواجه کرده است. مواد مخدر هنوز تحت کنترل درنیامده است. دزدان بی‌شرم احساس ترس ندارند. کشور به اقتداری هوشمند و آگاه نیازمند است.

خبرگزاری مهر: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره برخی مسائل کشور، مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
رضایی در این نوشته آورده است: در کشور ما انضباط ضعیف شده است. بی‌نظمی در بانک‌ها و سوخت شدن پول مردم، از بین رفتن مراتع و جنگل‌های کشور و چاه‌های غیر مجاز آب، نشانگر بی‌انضباطی در کشور است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: موضوع تنبیه دانش آموز در دست بررسی است.

محمود اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهارکرد: موضوع تنبیه بدنی دانش آموز بجنوردی توسط تیمی از مسئولان آموزش و پرورش در دست پیگیری است
خبرگزاری ایسنا: مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: موضوع تنبیه دانش آموز در دست بررسی است.
محمود اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهارکرد: موضوع تنبیه بدنی دانش آموز بجنوردی توسط تیمی از مسئولان آموزش و پرورش در دست پیگیری است.

وی ادامه داد: براساس گزارش به دست رسیده، دانش آموز یکی از مدارس توسط مدیر تنبیه شده است.

وی خاطرنشان کرد: براساس صحبت‌های پزشک معالج، حال عمومی این دانش آموز مساعد است.

اسدی با بیان این‌که هر گونه تنبیه بدنی دانش آموزان در مدارس ممنوع است، گفت: هرگونه تنبیه دانش آموز مورد تایید نبوده و با افراد خاطی برخورد خواهدشد.

اسدی با بیان این‌که نتیجه گزارشات هنوز به دست ما نرسیده است، افزود: موضوع را نمی‌توانم آن طور که در شبکه‌های اجتماعی بیان شده تایید و یا تکذیب کنم.

About back118

Check Also

افزایش قیمت طلای جهانی ادامه یافت – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی بدنبال تصمیم بانک مرکزی آمریکا …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *