Breaking News
Home / اخبار روز / راه ورود به هتل تیم ملی بسته شد + سیف: ارز سه نرخی نداریم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

راه ورود به هتل تیم ملی بسته شد + سیف: ارز سه نرخی نداریم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: ملی پوشان فوتبال ایران برای برگزاری دومین دیدار خود در جام جهانی، عصر روز گذشته مسکو را به سوی کازان ترک کردند تا خود را مهیای برگزاری دیدار برابر اسپانیا کنند

راه ورود به هتل تیم ملی بسته شد

البته نکته گفتنی درباره این اسکان، دستورالعملی برخلاف آنچه در دیدار اول اتفاق افتاد بود. با توجه به حضور بسیاری از هواداران و خبرنگاران و تصویربرداران در هتل محل اقامت ملی پوشان در شهر سن پترزبورگ، این بار مسئولان تیم ملی تصمیمی دیگر گرفتند از حضور خبرنگاران و عکاسان و … ممانعت به عمل آورند تا این بار بازیکنان تیم ملی در زمان حضور در هتل، بدون سر و صدا به استراحت بپردازند تا در نهایت بتوانند با تمرکز بالا در برابر حریف خود قد علم کنند.

ورزش سه: ملی پوشان فوتبال ایران برای برگزاری دومین دیدار خود در جام جهانی، عصر روز گذشته مسکو را به سوی کازان ترک کردند تا خود را مهیای برگزاری دیدار برابر اسپانیا کنند. آنها پس از حضور در شهر کازان راهی هتل میراژ این شهر شدند تا در روزهای حضور در کازان در آن اقامت داشته باشند.

لازم به ذکر است در روز دیدار تیم ملی با مراکش، حضور زیاده از حد هواداران و خبرنگاران و … در لابی هتل محل اقامت ملی پوشان باعث ایجاد سر و صدای فراوانی شد و همین موضوع ناراحتی مسئولان تیم ملی را به دنبال داشت.

——————-

خبرگزاری ایرنا: ولی اله سیف روز سه شنبه در حاشیه همایش سیاست‌های پولی و ارزی در جمع خبرنگاران افزود: دسته نخست، کالا‌های اساسی و حیاتی و گروه دوم به مواد اولیه و قطعات یدکی اختصاص دارد
خبرگزاری ایرنا: ولی اله سیف روز سه شنبه در حاشیه همایش سیاست‌های پولی و ارزی در جمع خبرنگاران افزود: دسته نخست، کالا‌های اساسی و حیاتی و گروه دوم به مواد اولیه و قطعات یدکی اختصاص دارد.

در روز‌های اخیر، شایعات مختلفی مبنی بر سه نرخی شدن ارز مطرح شده بود به این صورت که ارز ۳۸۰۰ تومانی برای کالا‌های اساسی، ۴۲۰۰ تومانی برای کالا‌های مهم همچون مواد اولیه و ارزی با قیمت بیش از نرخ مرجع اعلام شده، برای کالا‌های تجملی و … در نظر گرفته شده است.

وی افزود: گروه سوم مربوط به آن دسته از کالاست که در صورت تامین ارز آن‌ها از محل ۲۰ درصد صادرات کالا‌های غیرنفتی، وارد می‌شود.

رئیس کل بانک مرکزی، با رد سه نرخی شدن نرخ ارز گفت: «همه کالا‌های اعلام شده با نرخ ۴۲۰۰ تومان تامین می‌شود و عدد عوض نشده است.»

About back118

Check Also

معامله اوراق سکه شاید وقتی دیگر! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: در حالی که قرار بود اوراق گواهی سکه پیش فروش از امروز در …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *