Breaking News
Home / اخبار ورزشی / دیترویت مغلوب لیکرز شد + هازارد: آماده تقابل با تاکتیک‌های مورینیو هستم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

دیترویت مغلوب لیکرز شد + هازارد: آماده تقابل با تاکتیک‌های مورینیو هستم – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا،  تیم اوکلاهماسیتی تاندر با ۲۰ امتیاز پل جرج و ۱۷ امتیاز کارملو آنتونی بر میزبان خود میلواکی باکس در سالن «هریس بردلی سنتر» غلبه کرد
خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا،  تیم اوکلاهماسیتی تاندر با ۲۰ امتیاز پل جرج و ۱۷ امتیاز کارملو آنتونی بر میزبان خود میلواکی باکس در سالن «هریس بردلی سنتر» غلبه کرد. جیانیس آنتتوکنمپو، بازیکن یونانی باکس نیز ۲۸ امتیاز و ۸ ریباند برای این تین کسب کرد.
ساکرامنتو ۸۳ – ایندیانا ۱۰۱
فینیکس ۱۲۲ – بروکلین ۱۱۴
اوکلاهماسیتی ۱۱۰ – میلواکی ۹۱
دیترویت ۹۳ – لس آنجلس لیکرز ۱۱۳

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

در دیگر بازی امروز که در سالن «بنکرز لایف فیلد هاوس» شهر ایندیانا برگزار شد، تیم میزبان موفق شد، ساکرامنتو کینگز را شکست دهد تا کینگز در مقابل ۶ شکست خود، تنها یک پیروزی در جدول داشته باشد.

لس آنجلس لیکرز نیز در خانه از سد دیترویت پیستونز گذشت.
در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های بوستون سلتیکس  و اورلاندو مجیک صدرنشین کنفرانس شرق و تیم‌های ممفیس گریزلیز و لس آنجلس کلیپرز در صدر کنفرانس غرب هستند. 

——————-
ورزش سه: آخرین تقابل دو تیم،در ماه آوریل بود که مورینیو با تاکتیک‌هایش مانع رسیدن توپ‌ها به هازارد شده بود.آن بازی با برتری ۲-۰ یونایتد به پایان رسید و حالا دو تیم در استمفوردبریج به مصاف یکدیگر خواهند رفت و هازارد مدعی شد آماده است از پس تاکتیک‌های پیش گیرنده مورینیو عبور کرده و بدرخشد
او گفت:” اگر بار دیگر مورینیو برای بستن راه توپ‌ها به من اقدامی کند، راهی برای درخشش پیدا می‌کنم. فصل قبل در الدترافورد موفق به این کار نشدم و دائم من را مهار کردند. بنابراین امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم، نه فقط من بلکه تمام ۱۱ بازیکن تیم ما در زمین عالی باشند و پیروز شویم.

در حال حاضر تمرکزم بر این است که فقط در زمین بجنگم. وقتی شما بر روی این بازی ها متمرکز هستید، فقط به گلزنی و ایجاد موقعیت فکرمی‌کنید. باید ببینیم چه خواهد شد.”

ورزش سه: آخرین تقابل دو تیم،در ماه آوریل بود که مورینیو با تاکتیک‌هایش مانع رسیدن توپ‌ها به هازارد شده بود.آن بازی با برتری ۲-۰ یونایتد به پایان رسید و حالا دو تیم در استمفوردبریج به مصاف یکدیگر خواهند رفت و هازارد مدعی شد آماده است از پس تاکتیک‌های پیش گیرنده مورینیو عبور کرده و بدرخشد.

About back118

Check Also

رم آماده فروش ناینگولان به اینتر + بازگشت طارمی به تمرینات از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وبسایت نود: مدیاست گزارش می دهد که باشگاه رم آماده فروش راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *