Breaking News
Home / اخبار ورزشی / دایی: مطمئنم سایپا به روزهای اوجش برمی‌گردد + کشف جسد مرد ۳۸ ساله در چهاردانگه – آرشیو وبلاگ های ایرانی

دایی: مطمئنم سایپا به روزهای اوجش برمی‌گردد + کشف جسد مرد ۳۸ ساله در چهاردانگه – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: محمد دایی درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: ما در این مسابقه شرایط خاصی داشتیم
وی همچنین خاطر نشان کرد: ما در چند پست نیاز به تقویت داریم و مطمئناً در نیم فصل سرمربی تیم در مورد جذب بازیکن تصمیم خواهد گرفت.

مربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: سایپا امسال بابت اشتباهات فردی خیلی ضرر کرده است. من قبلاً هم گفتم که تیم ما جوان است و بازیکنان جوان سایپا نیاز به کسب تجربیات بیشتری دارند. البته من قبلاً هم به این موضوع اشاره کردم که کادر فنی به این بازیکنان اعتقاد دارد و مطمئنم که سایپا به روزهای خوبش خواهد رسید.

وی در خاتمه یادآور شد: ما چند مساوی هم به‌دست آوردیم که واقعاً بازی‌های بسیار سختی بودند. بحث بازی با پرسپولیس هم که جداست و ما هفت بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم و با یک تیم نیم بند مقابل پرسپولیس بازی کردیم. طبیعتاً مربیان تیم ملی عملکرد بازیکنان را دیده‌اند و کسی بی‌جهت دعوت نشده است.

دایی در خصوص دعوت‌شدن تعدادی از بازیکنان سایپا به تیم ملی که با انتقاد برخی روبه‌رو شده است، گفت: در این مورد مربیان تیم ملی باید صحبت کنند و مطمئن باشید هیچ بازیکنی الکی به تیم ملی دعوت نمی‌شوند. در ضمن آنهایی که انتقاد می‌کنند بدانند که ما تیم ششم جدول هستیم و در انتهای جدول قرار نداریم.

خبرگزاری تسنیم: محمد دایی درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: ما در این مسابقه شرایط خاصی داشتیم. متأسفانه شش هفت بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و همین موضوع در روند تیمی ما تأثیر منفی داشت. با اینکه غایبان زیادی داشتیم، اما از لحاظ فنی پابه‌پای پرسپولیس بازی کردیم و دلیل شکست ما این بود که اشتباهات فردی داشتیم.
——————-
خبرگزاری مهر: پرسنل خدمات شهری شهرداری چهاردانگه در حالی که روز گذشته در حاشیه این شهر مشغول انجام وظیفه بودند، با جسدی مواجه شدند که کنار گلخانه شهرداری چهاردانگه رها شده بود
بر اساس این گزارش، چهاردانگه شهری در استان تهران و در حد فاصل بزرگراه تهران-ساوه و بزرگراه تهران-قم است.

این افراد، به سرعت موضوع را به نیروی انتظامی گزارش دادند و پس از حضور عوامل محترم کلانتری بخش چهاردانگه در صحنه و بررسی های دقیق مشخص شد، این مرد ۳۸ ساله با شلیک چند گلوله جان سپرده است.

هنوز انگیزه اصلی و جزئیات این اقدام مشخص نشده است.

خبرگزاری مهر: پرسنل خدمات شهری شهرداری چهاردانگه در حالی که روز گذشته در حاشیه این شهر مشغول انجام وظیفه بودند، با جسدی مواجه شدند که کنار گلخانه شهرداری چهاردانگه رها شده بود.

About back118

Check Also

رم آماده فروش ناینگولان به اینتر + بازگشت طارمی به تمرینات از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وبسایت نود: مدیاست گزارش می دهد که باشگاه رم آماده فروش راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *