Breaking News
Home / اخبار ورزشی / حضور ۸ دقیقه‌ای ارزانی با پیراهن استرالیا + گفت و گوی طولانی و مرموز لوو و تراشتگن – آرشیو وبلاگ های ایرانی

حضور ۸ دقیقه‌ای ارزانی با پیراهن استرالیا + گفت و گوی طولانی و مرموز لوو و تراشتگن – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتبال استرالیا در ادامه روند آماده‌سازی خود برای جام جهانی روسیه، عصر امروز (جمعه) مقابل جمهوری چک با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید
در دیگر دیدار دوستانه امروز کره‌جنوبی ۳ بر یک مقابل بوسنی شکست خورد.

در این دیدار دنیل ارزانی بازیکن ایرانی‌الاصل تیم ملی فوتبال استرالیا از دقیقه ۸۴ برای کانگوروها میدان رفت.

تیم ملی فوتبال استرالیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با فرانسه، دانمارک و پرو هم‌گروه است و کره‌جنوبی هم با آلمان، سوئد و مکزیک هم گروه است.

حضور ۸ دقیقه‌ای ارزانی با پیراهن استرالیا

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتبال استرالیا در ادامه روند آماده‌سازی خود برای جام جهانی روسیه، عصر امروز (جمعه) مقابل جمهوری چک با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید.

——————-

ورزش سه: در جریان تمرین امروز تیم ملی آلمان، یوآخیم لوو و تراشتگن برای دقایقی طولانی به صحبت با یکدیگر مشغول بودند
آلمان فردا در دیداری دوستانه به مصاف اتریش می رود و سپس با عربستان دیدار خواهد کرد. پیش بینی ها بر این است که فردا نویر از ابتدا به میدان برود و در جام جهانی نیز گلر اول مانشافت باشد.

ورزش سه: در جریان تمرین امروز تیم ملی آلمان، یوآخیم لوو و تراشتگن برای دقایقی طولانی به صحبت با یکدیگر مشغول بودند.

تمرین امروز مانشافت در حالی آغاز شد که لوو و تراشتگن در گوشه ای مشغول صحبت بودند و این گفت و گو دقایقی طولانی ادامه داشت. در این بین دیگر بازیکنان تمرین می کردند و همه چیز روال عادی خود را طی می کرد.

گفت و گوی طولانی و مرموز لوو و تراشتگن

 ژرمن ها با ۲۵ فوتبالیست این روزها سخت در حال تمرین و آماده سازی خود برای جام جهانی هستند. فردا نیز قرار است تونی کروس به اردو اضافه شود.

در آلمان گمانه زنی ها در مورد این مکالمه طولانی شروع شده و گفته می شود که محور اصلی این گفت و گو در مورد بازگشت نویر به ترکیب اصلی تیم ملی بوده است. نویر ماه ها مصدوم بود و به تازگی توانسته شرایط بازی را پیدا کند. در تمام این مدت تراشتگن گلر اول آلمان بود اما گویا او به تدریج باید قبول کند که جای خود را به نویر پس بدهد.

About back118

Check Also

پیتر چک: به ناپولی پاسخ منفی دادم + پیام خامس برای هواداران – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری فارس: پیتر چک با وجود تغییر کادر فنی آرسنال، مایل نیست تیمی دیگر را …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *