Breaking News
Home / اخبار روز / حرف‌های بطحایی درباره تعطیلات زمستانی + اینفانتینو: آینده اقتصاد فوتبال روشن است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

حرف‌های بطحایی درباره تعطیلات زمستانی + اینفانتینو: آینده اقتصاد فوتبال روشن است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش درباره تعطیلات زمستانی مدارس توضیح داد.

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعطیلات زمستانی هنوز به نتیجه خاصی نرسیده است

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعطیلات زمستانی هنوز به نتیجه خاصی نرسیده است.

وی در پایان با بیان اینکه برای سال‌های آینده که شیب بازنشستگی نسبت به حال حاضر بیشتر خواهد شد پیش‌بینی‌هایی صورت گرفته، اظهار داشت: مردم خوب ما نباید از این جهت نگران باشند. آموزش و پرورش مثل سال‌های قبل با کمترین مشکل سال آموزشی جدید را آغاز می‌کند.

خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش درباره تعطیلات زمستانی مدارس توضیح داد.

——————-

خبرگزاری فارس: جیانی اینفانتینو در کنگره فیفا که امروز در مسکو آغاز شد، به سخنرانی پرداخت.

وی گزارشاتی در مورد مسائل مالی فیفا ارائه کرد و در جلسه‌ای که بخش پایانی آن رای‌گیری در مورد میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ است، در مورد اقتصاد فوتبال در سال‌های آینده حرف زد
وی گزارشاتی در مورد مسائل مالی فیفا ارائه کرد و در جلسه‌ای که بخش پایانی آن رای‌گیری در مورد میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ است، در مورد اقتصاد فوتبال در سال‌های آینده حرف زد.

این مقام با انتقاد از سال‌های که سپ بلاتر ریاست فیفا را برعهده داشت، به این موضوع اشاره کرد که تحت ریاست مدیریت قبلی، ساختار مالی فیفا تغییر کرد و نتایجی همچون ضرر‌های مالی هنگفت را به همراه داشت.

وی در مورد آینده نیز عنوان کرد:با برنامه‌ریزی‌های جدید، ساختار بهتری طراحی شده و وضعیت مالی فیفا در آینده‌، روشن‌تر خواهد بود.

این مقام عنوان کرد در سال گذشته ضرر سازمانش بالغ بر ۱۸۹ میلیون دلار بوده اما برای آینده اوضاع بهبود خواهد یافت.

خبرگزاری فارس: جیانی اینفانتینو در کنگره فیفا که امروز در مسکو آغاز شد، به سخنرانی پرداخت.

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *