Breaking News
Home / اجتماعی / حجی‌زواره: رسماً از تکواندو خداحافظی کردم + راه‌های منتهی به عراق شلوغ شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

حجی‌زواره: رسماً از تکواندو خداحافظی کردم + راه‌های منتهی به عراق شلوغ شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایسنا: مسعود حجی‌زواره با اعلام رسمی خداحافظی خود از دنیای قهرمانی گفت: می‌خواستم با کادرفنی صحبت کنم و طبق تصمیمی که دارم امروز و در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ از دنیای قهرمانی خداحافظی کردم
ایسنا: مسعود حجی‌زواره با اعلام رسمی خداحافظی خود از دنیای قهرمانی گفت: می‌خواستم با کادرفنی صحبت کنم و طبق تصمیمی که دارم امروز و در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ از دنیای قهرمانی خداحافظی کردم.
حجی‌زواره روز گذشته در مسابقات انتخابی تیم ملی حاضر به انجام مبارزه نشد و چهار گوشه شیاپچانگ را بوسید تا در واقع خداحافظی کرده باشد اما ساعتی بعد از این تصمیم خود منصرف شد و اعلام کرد تا پایان فینال گرند پری صبر می‌کند اما امروز حجی‌زواره تصمیم نهایی خود را مبنی بر خداحافظی از تکواندو اعلام کرد.

کاپیتان اسبق تیم ملی تکواندو در پایان گفت: الآن هم می‌گویم که در وزن پنجم و ششم آماده‌ام اما می‌خواهم فضا را به جوانترهای این رشته بدهم.

او افزود: من همیشه از فدراسیون و زیر مجموعه آن یعنی کادرفنی مانند آقای پولادگر پیروی کرده‌ام و هیچ گاه بی احترامی نکرده‌ام. گفتند، چرا به یکباره خداحافظی کردی؟ و من هم گفتم ۱۳ سال در اردوهای تیم ملی بوده‌ام و می‌خواهم راه را برای جوانان باز کنم. دعای من نیز پشت سر تکواندو و کادرفنی تیم ملی است.

حجی‌زواره اظهار کرد: قبل از رقابت‌های قهرمانی جهان خیلی‌ها فکر می‌کردند که من داداشی فدراسیون یا کادرفنی هستم اما با این خداحافظی خواستم بدانند که اینطور نیست.

——————-

خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای عراق را تشریح کرد
به گفته رحمانی ظرفیت پارکینگ‌ها در مرز مهران، جوابگوی زائران است و مشکلی در این بخش گزارش نشده است.

رحمانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه علی‌رغم این ترافیک پرحجم در تمامی محورهای منتهی به مرزهای عراق، هیچ گره ترافیکی گزارش نشده است و تردد در این محورها در هر دو مسیر رفت و برگشت باز است.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به ترافیک پرحجم تمام محورهای منتهی به مرزهای عراق اظهار کرد: در حال حاضر گزارش‌های دریافتی و تصاویر دوربین‌های نظارتی از محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای عراق، گویای ترافیک پرحجم در این محورها است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: در حال حاضر محورهای منتهی به مرز مهران شامل ایلام به مهران و دهلران به مهران دارای ترافیک پرحجم و در عین حال روان هستند.

خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای عراق را تشریح کرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان با اشاره به آخرین وضعیت جوی در این محورها نیز گفت: هم اکنون گزارش‌هایی از افزایش گرد و غبار و غلظت آلاینده‌ها در محورهای استان ایلام اعلام شده است که لازم است رانندگان در هنگام تردد از محورهای این استان، دقت بیشتری داشته باشند.

وی گفت: همچنین در محور حمیل به ایلام، بستان به چزابه و خرمشهر به شلمچه شاهد ترافیک پرحجم خودروها و وسائل نقلیه عمومی هستیم.

About back118

Check Also

برانکو: محرمی باید در جام جهانی بازی می‌کرد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایسنا: تیم پرسپولیس اردوی پیش فصل خود را در کرواسی دایر کرده است و قرار …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *