Breaking News
Home / علم و فناوری / تلگرام ۴۵درصد پهنای باند اینترنت مصرفی را دارد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

تلگرام ۴۵درصد پهنای باند اینترنت مصرفی را دارد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وبسایت گجت نیوز – م. معصوم‌پور: محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، در واکنش به صحبت‌های اخیر رئیس سازمان پدافند غیر عامل، اظهار کرد تلگرام در ایران حدود ۴۵ درصد از پهنای باند اینترنت مصرفی را در اختیار دارد
وی در پایان خاطرنشان کرد که در نامطلوب بودن شرایط فعلی هیچ شکی وجود ندارد، ولی متهم کردن دیگران نیز بی‌فایده است و همه باید تلاش کنیم با همدلی و همراهی و پرهیز از نمایش اختلاف در حاکمیت به شرایط مطلوب نزدیک شویم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفت:

    هیچ‌یک از این آمارها صحیح نیست و پس از بسته شدن تلگرام و اینستاگرام در مجموع حدود ۴۵ درصد از پهنای باند اینترنت کشور کم شد. این در حالی است که در سبد مصرف مشترک نهایی نسبت پهنای باند اینترنت به داخل نسبت ۶۰ به ۴۰ داریم و ارائه این آمار، آن هم از سوی مسئولان، این شائبه را به وجود می‌آورد که باید در صحت سایر آمارها هم شک کرد.

جهرمی در این رابطه اظهار کرد آمارهای ارائه شده به رئیس سازمان پدافند غیرعامل صحیح نیست. دو سوم کاهش پهنای باند معادل ۶۶ درصد است نه ۸۰ درصد و کاهش پهنای باند از ۱۱۰۰ به ۳۰۰ گیگابایت هم معادل ۷۲ درصد افت می‌شود.

چند روز پیش سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل از سهم بالای شبکه پیام رسان تلگرام از پهنای باند اینترنت مصرفی کشور خبر داد و گفت این شبکه اجتماعی ۹۵ درصد از سهم شبکه های اجتماعی کشورمان را در اختیار دارد. حالا محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به این اظهارات واکنش نشان داده است.
آمارهای ارائه شده در مورد فعالیت تلگرام در ایران صحیح نیست

وبسایت گجت نیوز – م. معصوم‌پور: محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، در واکنش به صحبت‌های اخیر رئیس سازمان پدافند غیر عامل، اظهار کرد تلگرام در ایران حدود ۴۵ درصد از پهنای باند اینترنت مصرفی را در اختیار دارد.

About back118

Check Also

هند کاوشگر به ماه می‌فرستد + تولید کاپشن ضدباد و آب که کوله‌پشتی هم دارد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: به گزارش ساینس مگ، سازمان فضایی هند تصمیم دارد ماموریت فضایی به ماه …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *