Breaking News
Home / اجتماعی / تصویب ۵ هزار میلیارد برای پاداش بازنشستگان – آرشیو وبلاگ های ایرانی

تصویب ۵ هزار میلیارد برای پاداش بازنشستگان – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ خبر داد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش دغدغه حکومت نیست و در بودجه بندی، اولویت اول قرار ندارد گفت: هنوز تصمیم گیرندگان باور نکرده اند برای رسیدن به توسعه پایدار، آموزش و پرورش باید بدون دغدغه باشد. تا وقتی دغدغه بودجه وجود دارد، آموزش و تربیت خوبی نخواهیم داشت.
سعیدی با اشاره به بودجه ۹۷ آموزش و پرورش اظهار کرد: مصوباتی درباره نوسازی، هوشمندسازی و تجهیز مدارس داشته ایم ولی باز هم تاکید می‌کنم کفایت نمی‌کند.

وی تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش را جزوی از کابینه نمی بینم، بلکه آموزش و پرورش فراکابینه است و همه وزرا باید آن را از خود بدانند و باید آموزش و پرورش در دل وزارتخانه های دیگر باشد. ولی وقتی آموزش و پرورش رها می‌شود چه می‌توان کرد؟

وی افزود: این نوید را می‌دهم که با توجه به تلاش بسیار برای بودجه ۹۷، آموزش و پرورش حال و هوای بهتری در سال آتی پیدا کند.

وی از درنظر گرفتن ۵۰۰۰میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ گفت: بعضا در فضای مجازی مطرح می‌شود که پاداش پایان خدمت دیده نشده و همکاران را نگران می‌کنند، در حالی که این اعتبار در کمیسیون تلفیق با رای بالا تصویب شده و به صحن علنی می‌رود تا با تصویب آن شاهد اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان از محل کاهش هزینه عملیاتی شرکت ها به آموزش و پرورش باشیم.

خبرگزاری مهر: یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ خبر داد.

فاطمه سعیدی در برنامه تلویزیونی پرسشگر که شب گذشته با موضوع بودجه آموزش و پرورش به روی آنتن شبکه آموزش سیما رفت گفت:
گاهی بودجه هایی برای وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته می‌شود که ۱۰۰ درصد تخصیص نمی‌یابد و این امر به دولت برمی گردد که نتوانسته  تامین اعتبار کند.

About back118

Check Also

خطر در کمین لوازم آرایشی و مصرف‌کنندگانش! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: به طور حتم با عدم کنترل مبادی رسمی و با تصویب افزایش ۱۰ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *