Breaking News
Home / اخبار روز / ترامپ: دولت آمریکا را تعطیل می‌کنم! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ترامپ: دولت آمریکا را تعطیل می‌کنم! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهوری آمریکا تهدید کرده است که برای تضمین ساخت دیوار مرزی با مکزیک به منظور توقف ورود مهاجران به ایالات متحده، دولت آمریکا را مجددا به تعطیلی می‌کشاند

رئیس‌جمهوری آمریکا به طور قطع منظورش را از تعطیلی دولت اعلام نکرد اما ماه گذشته میلادی به خبرنگاران گفته بود اگر کنگره با درخواست‌های مالی‌اش برای امنیت مرزی موافقت نکند دولت در پاییز تعطیل می‌شود.

بیش از ۲۰۰ مهاجر آمریکای مرکزی ماه گذشته میلادی و در قالب یک کاروان از مکزیک گذشتند و به دنبال پناهندگی در آمریکا هستند و با وجود آنکه ترامپ هشدار داده بود که آنها را متوقف می‌کند ۲۲۸ تن از آنها درنهایت موفق به ورود به آمریکا شده و اخیرا درخواست پناهدگی خود را ارائه کردند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهوری آمریکا تهدید کرده است که برای تضمین ساخت دیوار مرزی با مکزیک به منظور توقف ورود مهاجران به ایالات متحده، دولت آمریکا را مجددا به تعطیلی می‌کشاند.

ترامپ در ادامه صحبت‌هایش گفت: ما به طور قطع گزینه دیگری نداریم. ما باید امنیت قاطعانه‌ای را در کشورمان ایجاد کنیم.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با انتقاد از دموکرات‌ها به خاطر رد حمایت از پیشنهادش برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک گفت: آنها دیوار نمی‌خواهند اما ما این کار را انجام می‌دهیم حتی اگر برای مدتی دولت به تعطیلی کشانده شود. ما گزینه دیگری نداریم.

رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین گفته است: ما ممکن است برای تحقق وعده خود در احداث دیوار مرزی با مکزیک دولت را به تعطیلی بکشانیم چراکه نمی‌توانیم اجازه دهیم مردم به کشورمان وارد شوند. مهاجران غیرقانونی برای خودشان سیاست تعیین می‌کنند.

برنامه ساخت دیوار مرزی با مکزیک یکی از وعده‌های مهم کمپین ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا بوده است.

About back118

Check Also

«افشانی»، شهردار تهران شد + این عابربانک‌های قلابی را چرا از پرسپولیس نمی‌رانید؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران محمدعلی افشانی شهردار پایتخت شد.  با …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *