Breaking News
Home / اخبار روز / ترامپ، دموکرات ها را «غیرآمریکایی» خواند! + صدها حساب مربوط به اخلالگران بازار ارز مسدود شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ترامپ، دموکرات ها را «غیرآمریکایی» خواند! + صدها حساب مربوط به اخلالگران بازار ارز مسدود شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، قانونگذاران دموکرات در کنگره آمریکا روز سه شنبه «دونالد ترامپ» را که به دلیلِ برخورد سرد و بی تفاوت آنان با سخنرانی سالانه خود، «وطن فروش» و «غیرآمریکایی» خوانده بود؛ به بادِ شدیدترین انتقادات و حملات لفظی گرفتند
خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، قانونگذاران دموکرات در کنگره آمریکا روز سه شنبه «دونالد ترامپ» را که به دلیلِ برخورد سرد و بی تفاوت آنان با سخنرانی سالانه خود، «وطن فروش» و «غیرآمریکایی» خوانده بود؛ به بادِ شدیدترین انتقادات و حملات لفظی گرفتند.
«دیک دوربین» دومین مقام بلندپایه دموکرات در مجلس سنای آمریکا با لحنی تعمداً محتاطانه و سربسته اظهار داشت: «با وطن فروش خواندن ما [دموکراتها]؟ خب این اقدامی تفرقه انداز است».

وی در بیانیه ای اعلام کرد: «کاملاً روشن است که رئیس جمهور شوخی کرده است. اما موضوع جدی این است که ظاهراً دموکراتها نفرت شخصی خود از رئیس جمهور را بر تمایل و خواستشان جهت حرکت آمریکا در مسیر موفقیت ترجیح می دهند».

«هوگان گیدلی» سخنگوی کاخ سفید در این باره گفت که «اظهارات ترامپ در خصوص خیانت به کشور- جرمی با مجازات اعدام- یک شوخی بود!»

این سخنان تند و به شدت توهین آمیز ترامپ علیه دموکراتها موجی از انتقادات را از سوی قانونگذاران دموکرات کنگره به دنبال داشت.

ترامپ دموکراتهایی را که با چهره ای سرد و بی تفاوت به سخنرانی سالانه او در کنگره گوش فرا داده و در پایان، از کف زدن برای او خودداری کرده بودند؛ وطن فروش و غیرآمریکایی خواند!

گفتنی است که رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در یک کارخانه تولیدی در ایالت اوهایو اظهار داشت که دموکراتها «ترجیح می دهند که او [ترامپ] عملکرد بدی داشته باشد تا اینکه کشور آمریکا در مسیر درستی حرکت کند!»

——————-
خبرگزاری فارس: یک مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با پولشویی و با دستور مقام محترم قضایی، صدها حساب از حساب‌های عاملان غیرمجاز ارزی بسته شد
خبرگزاری فارس: یک مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با پولشویی و با دستور مقام محترم قضایی، صدها حساب از حساب‌های عاملان غیرمجاز ارزی بسته شد.
اخبار و اطلاعات تکمیلی متعاقبا در این باره اعلام خواهد شد.

وی با اشاره اخلال در بازار ارز توسط شبکه‌ای از دلالان، تاکید کرد: روند مبارزه با دلالان و اخلالگران بازار ارز با قاطعیت ادامه خواهد داشت.

به گزارش فارس اخیرا بازار ارز با نوسانات قابل توجهی مواجه شده است و این نوسانات سوداگران بازار ارز را فعال کرده است. بر این بررسی حساب‌های سوداگران و دلالان یکی از راهکارهای موثر برای مبارزه با دلالی و تشدید نوسانات نرخ ارز محسوب می‌شود.

این مقام آگاه به فعال شدن این شبکه‌های دلالی در دوره‌های نوسانات ارزی اشاره کرد و از اطلاع‌رسانی بیشتر در این باره در آینده نزدیک خبر داد.

About back118

Check Also

ترامپ: با پوتین خوب کنار آمدم! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در اولین توییت امروز چهارشنبه خود به انتقادهایی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *