Breaking News
Home / اخبار روز / بهادر مولایی: می‌خواهم در المپیک وزنه بزنم + باشگاه استقلال از اکبری و خرمگاه تجلیل می‌کند – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهادر مولایی: می‌خواهم در المپیک وزنه بزنم + باشگاه استقلال از اکبری و خرمگاه تجلیل می‌کند – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایسنا: بهادر مولایی درباره مربیگری در تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران بیان کرد: درخواست فدراسیون بوده  و به گفته فدراسیون تا گرگان فعلا به عنوان مربی در کنار تیم ملی وزنه برداری نوجوانان هستم و احتمال دارد دوباره حضورم تمدید شود
نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۳ در مورد اینکه امکان کسب مدال المپیک نوجوانان برای ایران وجود دارد یا خیر، گفت: ۱۰۰ درصد مدال داریم و روی سکو می رویم اما تلاش این است که وزنه برداران مدال طلا کسب کنند نه نقره و برنز.

او در پاسخ به این پرسش که چه تفاوتی بین نسل جدید وزنه برداری با زمانی که او در رده نوجوانان بوده است وجود دارد، تاکید کرد: زمان ما رکوردها ی رده های سنی نوجوانان و جوانان بهتر بود. البته انگیزه این وزنه‌برداران بالا است و به مرور زمان و با کار کردن رکوردهایشان بهتر می شود. البته هفته های اول یک مقدار زمان می برد تا بدن عادت کند و اواخر اردو افزایش رکورد خواهند داشت. ما همچنین با آنها درباره دوپینگ، اهدافشان و اینکه برای چه چیزی در اردو ها شرکت کرده اند، حرف می زنیم.

ایسنا: بهادر مولایی درباره مربیگری در تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران بیان کرد: درخواست فدراسیون بوده  و به گفته فدراسیون تا گرگان فعلا به عنوان مربی در کنار تیم ملی وزنه برداری نوجوانان هستم و احتمال دارد دوباره حضورم تمدید شود. خودم مشتاق مربیگری بودم و از ابتدا هم به مربیگری علاقه داشتم از این رو تلاش می کنم تجربیاتی که در این ۸-۹ سال کسب کرده ام را در کنار آقای امینی در اختیار نوجوانان بگذارم.
مولایی در پاسخ به این پرسش که به صورت جدی به بازگشت به روی تخته فکر می کند، تصریح کرد: در کنار مربیگری تمرین هم می کنم. به صورت جدی می خواهم برگردم. هدف اصلی من المپیک ۲۰۲۰ است و باید آمادگی بدنی ام بالاتر برود و از لحاظ فکری تمام هدفم را روی  المپیک ۲۰۲۰ گذاشته ام.

——————-
خبرگزاری مهر: باشگاه استقلال در هفته بیست و سوم هم مثل هفته های گذشته از طریق کمیته پیشکسوتانش از دو تن از پیشکسوتان این باشگاه تجلیل و قدردانی به عمل می آورد
در همین راستا کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در نظر دارد در جریان دیدار این تیم مقابل سپیدرود از یدالله اکبری و محمد خرمگاه دو پیشکسوت این باشگاه  تجلیل کند.

آبی پوشان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۶ پنجشنبه ۱۹ بهمن در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال سپیدرود رشت هستند.

خبرگزاری مهر: باشگاه استقلال در هفته بیست و سوم هم مثل هفته های گذشته از طریق کمیته پیشکسوتانش از دو تن از پیشکسوتان این باشگاه تجلیل و قدردانی به عمل می آورد.

About back118

Check Also

زیباکلام: برخورد امروز، نتیجه مماشات دیروز است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

صادق زیباکلام در روزنامه آرمان نوشت: مشکلات امروز وزیر امور خارجه که در داخل با …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *