Breaking News
Home / اخبار روز / برای هت‌تریک قهرمانی قرعه مهم نیست – آرشیو وبلاگ های ایرانی

برای هت‌تریک قهرمانی قرعه مهم نیست – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: مرتضی فنونی زاده در خصوص قرعه پرسپولیس در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: به هر حال تیمی که همواره باید خودش را در قامت قهرمان فوتبال ایران ببیند فرقی نمی کند با کدام تیم ها در چه هفته هایی بازی می کند و در واقع قرعه مهم نیست
وی در خصوص جدایی قطعی چند بازیکن اصلی پرسپولیس نظیر محرمی و احمدزاده تصریح کرد: برای تیمی که از حضور در پنجره نقل و انتقالات محروم است سخت خواهد شد. البته محسن مسلمان را هم تا جایی‌که من شنیده ام سرمربی تیم نخواسته است. نظرات برانکو هم همیشه محترم و فنی بوده است اما درباره خروج این بازیکن با توجه به محرومیت پرسپولیسی ها باید از او پرسید چرا چنین تصمیمی گرفته است. بقیه بازیکنان پرسپولیس هم باید مرام و معرفت خودشان را نشان دهند تا در این فصل سخت به پرسپولیس کمک کنند.

فنونی زاده در پایان درباره تقابل پرسپولیس با الدحیل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا خاطرنشان کرد: یکی از بهترین تیم های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا همین الدحیل بوده است. آنها خیلی منسجم و قدرتمند بازی می کنند. بازی های آسیایی هم همیشه سخت تر از داخلی است. فکر می کنم اگر کادرفنی بتواند ترکیب اصلی خودش را پیدا کند موفق خواهد شد تا باز هم به نیمه نهایی برسد.

خبرگزاری مهر: مرتضی فنونی زاده در خصوص قرعه پرسپولیس در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: به هر حال تیمی که همواره باید خودش را در قامت قهرمان فوتبال ایران ببیند فرقی نمی کند با کدام تیم ها در چه هفته هایی بازی می کند و در واقع قرعه مهم نیست.

پیشکسوت سرخپوشان پایتخت در ادامه درباره تقابل این تیم با استقلال در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می کنم امسال دربی جذابی را شاهد باشیم. استقلال دو فصل است که نمی تواند به پرسپولیس برسد و حالا آنها می خواهند امسال جبران کنند. ضمن اینکه برانکو ایوانکوویچ هم می خواهد نشان دهد با هر بازیکنی می تواند طعم برد را بچشد.

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *