Breaking News
Home / اخبار روز / ایکاردی به رئال نزدیک‌تر شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ایکاردی به رئال نزدیک‌تر شد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: بر کسی پوشیده نیست که مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی اینتر که کاپیتان این تیم نیز محسوب می شود، مورد توجه رئال قرار دارد و این احتمال که تابستان بعد از اینتر جدا شود، زیاد است

طبق ادعای کوریره دلو اسپورت، ایکاردی که از تک روی ها و خودخواهی های پریشیچ در زمین به ستوه آمده بود، در رختکن با ستاره کروات درگیری لفظی شدیدی پیدا می کند و بروزوویچ نیز به هواخواهی از هموطنش بر این تنش اضافه می کند. درگیری در نهایت با دخالت بازیکنان ختم به خیر می شود ولی ارتباط و دوستی بین ایکاردی و کروات های اینتر پایان یافته است.

از ابتدا نیز مشخص بود که ایکاردی در صورتی که اینتر نتواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند، ممکن است از اینتر جدا شود و اکنون افت عجیب اینتر و از دست دادن جایگاه سوم باعث شده تا اوضاع در جمع نراتزوری مثل ابتدای فصل نباشد.

ورزش سه: بر کسی پوشیده نیست که مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی اینتر که کاپیتان این تیم نیز محسوب می شود، مورد توجه رئال قرار دارد و این احتمال که تابستان بعد از اینتر جدا شود، زیاد است.

اینتر فصل را عالی شروع کرد. در مقطعی به صدر جدول نیز رسید اما حالا ۷ بازی متوالی است که برد را تجربه نکرده است. در بازی این هفته برابر اسپال، اینتر تا دقیقه ۹۰ از میزبان خود پیش بود اما گل تساوی را دریافت کرد تا دو امتیاز حساس را از کف بدهد. همین تساوی باعث ایجاد تشنج و درگیری در رختکن اینتر شد.

کوریره معتقد است که ایکاردی حالا مصمم تر از قبل به جدایی از اینتر و پاسخ مثبت به پیشنهاد رئال فکر می کند.  او در رئال دو برابر اینتر یعنی ۱۱ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

ایکاردی به رئال نزدیک‌تر شد

رئال قصد دارد در صورت موافقت ایکاردی، رقم فسخ ۱۱۰ میلیونی او را پرداخت کند و اینتر هم می داند که در صورت عدم کسب سهمیه، چاره ای جز قبول جدایی کاپیتان ایکاردی نخواهد داشت.

 حالا در اینتر اتفاقاتی در حال رخ دادن است که این گمانه زنی را تقویت نیز می کند.

ایکاردی به رئال نزدیک‌تر شد

از سوی دیگر شایعاتی مبنی بر جدایی او از همسرش واندا نارا نیز شنیده می شود. همسر ایکاردی مدیر برنامه های اوست و طبق شنیده ها ایکاردی قرار است با مینو رایولا، سوپرایجنت ایتالیایی قرارداد همکاری ببندد.

About back118

Check Also

تست شخصیت‌شناسی: یک وسیله را در تصویر انتخاب کنید – آرشیو وبلاگ های ایرانی

– ترجمه از آرمان رمضان زاده: ناخودآگاه ما شامل رازهای زیادی می شود و بررسی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *