Breaking News
Home / اخبار ورزشی / انتظاری: قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست + پیروزی گلدن استیت با دبل استفن کری – آرشیو وبلاگ های ایرانی

انتظاری: قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست + پیروزی گلدن استیت با دبل استفن کری – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: سهراب انتظاری در خصوص وضعیت حال حاضر پرسپولیس گفت: قرمزپوشان این روزها شرایط بسیار خوبی دارند آنها  توانستند آخرین بازی خود را قبل از تعطیلی سه هفته ای لیگ برابر سایپا با پیروزی پشت سر گذاشته و با یک بازی کمتر صدر جدول را به پارس جنوبی بدهند
انتظاری در پایان خاطرنشان کرد: البته اولویت اول فوتبال ما تیم ملی کشورمان است و امیدوارم بتوانیم با بازی های تدارکاتی خوبی که انجام می دهیم حضوری موفق در جام جهانی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: بازی روان و بدون استرس از بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا این تیم تمام حریفان خود را با شکست بدرقه کند و اگر قرمزپوشان دچار غرور نشوند مطمئن باشید قهرمانی  پرسپولیس دور از دسترس نیست و آنها می توانند همانند سال گذشته جام قهرمانی را در پایان فصل بالای سربالای ببرند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تعطیلات لیگ به دلیل اردوی تیم ملی هم گفت: اعتقاد دارم این تعطیلات به سود پرسپولیس نخواهد بود، قرمزپوشان روند رو به رشدی داشته و توانسته بودند بازی های خود را با موفقیت به پایان برسانند اما این تعطیلی به منزله یک توقف ناخواسته برای پرسپولیس بود و اگر لیگ تعطیل نمی شد مطمئن باشید پرسپولیس با شرایط آرمانی که داشت می توانست در بازی های بعدی هم موفق باشد. اما معمولا تعطیلی ها به ضرر تیم هایی است که در کوران پیروزی قرار دارند و این می تواند برای پرسپولیس دردسرساز شود.

خبرگزاری مهر: سهراب انتظاری در خصوص وضعیت حال حاضر پرسپولیس گفت: قرمزپوشان این روزها شرایط بسیار خوبی دارند آنها  توانستند آخرین بازی خود را قبل از تعطیلی سه هفته ای لیگ برابر سایپا با پیروزی پشت سر گذاشته و با یک بازی کمتر صدر جدول را به پارس جنوبی بدهند.
——————-
خبرگزاری فارس: رقابت‌های امروز لیگ بسکتبال NBA بامداد امروز با برگزاری ۵ بازی پیگیری شد و گلدن استیت، مدعی اصلی قهرمانی در دیدار با دنور ناگتس  موفق شد ۱۲۷ بر ۱۰۸ به پیروزی برسد
نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

خبرگزاری فارس: رقابت‌های امروز لیگ بسکتبال NBA بامداد امروز با برگزاری ۵ بازی پیگیری شد و گلدن استیت، مدعی اصلی قهرمانی در دیدار با دنور ناگتس  موفق شد ۱۲۷ بر ۱۰۸ به پیروزی برسد. در این بازی استفن کری با کسب ۲۲ امتیاز و ۱۱ ریباند دبل دبل کرد. کوین دورانت نیز با کسب ۲۵ امتیاز پرامتیازرترین بازیکن گلدن استیت و میدان بود.
ساکرامنتو کینگز ۹۹ – دیترویت پیستونز ۱۰۸

در دیدار نزدیک امروز نیواولینز که به مصاف شیکاگو بولز رفت توانست ۹۶ بر ۹۰ به برتری برسد. آنتونی دیویس ستاره نیو اورلینز با کسب ۲۷ امتیاز و ۱۶ ریباند بهترین بازیکن میدان بود.

ممفیس گریزلیز  ۱۱۳ – لس آنجلس کلیپرز ۱۰۴

دالاس ماوریکس  ۹۹ – مینه سوتا ۱۱۲

About back118

Check Also

رم آماده فروش ناینگولان به اینتر + بازگشت طارمی به تمرینات از فردا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وبسایت نود: مدیاست گزارش می دهد که باشگاه رم آماده فروش راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *