Breaking News
Home / اخبار روز / «افشانی»، شهردار تهران شد + این عابربانک‌های قلابی را چرا از پرسپولیس نمی‌رانید؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

«افشانی»، شهردار تهران شد + این عابربانک‌های قلابی را چرا از پرسپولیس نمی‌رانید؟ – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران محمدعلی افشانی شهردار پایتخت شد.

 با ۱۹ رأی اعضای شورای شهر، سیدمحمد علی افشانی، شهردار تهران شد
آغاز فعالیت رسمی شهردار جدید تهران پس از ابلاغ حکم وزیر کشور خواهد بود.

«افشانی»، شهردار تهران شد

 با ۱۹ رأی اعضای شورای شهر، سیدمحمد علی افشانی، شهردار تهران شد.

محمدعلی افشانی در حالی با رأی اکثریت آراء بر روی صندلی بهشت تکیه می زند که پیش از این در دولت یازدهم استاندار فارس بوده و هم‌اکنون معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در دولت دوازدهم است.

خبرگزاری ایسنا: با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران محمدعلی افشانی شهردار پایتخت شد.

وی همچنین معاون سابق وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بوده‌است و در سابقه افشانی معاونت استانداری استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و سمنان نیز به چشم می‌خورد.

افشانی برنامه های خود را در قالب ۱۴فصل با شعار “شهر زیست پذیر، شهروند مشارکت پذیر” به شورای شهر ارائه کرد و امروز توانست با کسب ۱۹ رأی از رقیب خود یعنی سمیع الله حسینی مکارم دیگر گزینه تصدی شهرداری تهران، پیشی بگیرد.

——————-

خبرآنلاین: پرسپولیس یکی از ارزشمندترین تیم ها و برندهای ایران است برای رسیدن به شهرت. سرمایه معنوی هواداری اش بقدری هست که بودن در کنارش گروهی را برای رسیدن به شهرت به ارش برساند
بدتر اما این است که مدیران باشگاه وا می دهند برای همین چندرغاز هایی که بیاید. بعد از این همه افشاگری علیه این عابربانک ها از ۹۰ تا مراجع قضایی باز مدیران برای کمی پول نقد ، بدتر از بازیکنان ، به سراغ شان می روند. یک روز می گویند بلیت ها مجانی شده ، روز بعد حرف از جذب ستاره هاست. یک روز سرپرست به تیم تحمیل می کنند و خلاصه به هر شکلی هستند و هستند و هستند.
اگر بودند و پاک بودند و بدهی به حق ملت نداشتند ، چقدر هم خوب می شد این بودن اما این چه بودنی است که بدهکار به حق ملت باشند و پز مولتی میلیاردر در بیاورند و ژست قهرمان بگیرند و از جیب مردم هزینه اش را بپردازند.

خبرآنلاین: پرسپولیس یکی از ارزشمندترین تیم ها و برندهای ایران است برای رسیدن به شهرت. سرمایه معنوی هواداری اش بقدری هست که بودن در کنارش گروهی را برای رسیدن به شهرت به ارش برساند. حوالی این تیم و استقلال ، پر است از این عاشقان دلباخته شهرت که از در بیرون شان می کنند ولی از پنجره بر می گردند. همان هایی که وام های میلیاردی به بیت المال بدهکارند و اسم شان در لیست های منتشر شده بدهکاران بزرگ بانکی است اما مدام دور تیم می گردند. در سال کل پولی که برای تیم خرج می کنند ، ۵ میلیارد تومان هم نیست و قدر ۱۰۰ میلیارد تومان برایش فاکتور صادر می کنند برای هواداران.

مدیرانی که این آدم ها را دور تیم راه می دهند بی شک از خود این آدم ها مقصر ترند و بعید است مردم حتی همین هواداران پر شور پرسپولیس راضی باشند و ببخشندشان!

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *