Breaking News
Home / اخبار روز / افت شاخص صنعت در ۵ روز کاری بورس + شاگردان ویسی برای سومین روز تمرین نکردند – آرشیو وبلاگ های ایرانی

افت شاخص صنعت در ۵ روز کاری بورس + شاگردان ویسی برای سومین روز تمرین نکردند – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: در ۵ روز کاری بورس تهران در هفته جاری شاخص کل ۵۳ واحد رشد کرد، اما شاخص صنعت با ۳۹ واحد کاهش رو به رو شد
شاخص صنعت نیز در این مدت با افت ۳۹ واحدی همراه شد و تا عدد ۷۶ هزار و ۸۶۶ پایین رفت. معاملات بورس تهران در پنج روز کاری گذشته شاهد حجم کمی بود و ارزش معاملات نیز در آخرین روز کاری به رقم ۱۷۹ میلیارد تومان بالغ شد.

در اواسط این هفته در گروه هایی همچون خودرو شاهد رشد یکدست نمادها بودیم، اما این روند رشد پایدار نبود و در پایان هفته روند ریزشی در عمده سهم ها ادامه یافت همچنین گروه نفت نیز در چهارمین روز معاملات روند رشد را تجربه کرد و در روزهای بعدی با کاهش در قیمت ها همراه شد.

همچنین شاخص آزاد شناور که در تاریخ مذکور در تراز ۶۱ هزار و ۵۳۲ واحدی قرار داشت با افت ۲۸ واحدی مواجه شد و تا رقم ۹۴ هزار و ۶۵۶ پایین رفت. شاخص بازار اول نیز در این مدت با افت ۵۱ واحدی همراه شد و در طراز ۶۱ هزار و ۴۷۱ نشست، اما شاخص بازار دوم با ۵۷۷ واحد رشد کانال ۱۹۲ هزار و ۲۲۵ واحدی را تجربه کرد.

خبرگزاری ایسنا: در ۵ روز کاری بورس تهران در هفته جاری شاخص کل ۵۳ واحد رشد کرد، اما شاخص صنعت با ۳۹ واحد کاهش رو به رو شد.
 در چهارشنبه ۱۰ آبان ماه سال جاری شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران در تراز ۷۸ هزار و ۸۴۴ واحدی قرار داشت. در پنج روزه کاری گذشته نیز دماسنج بازار در کانال ۷۸ هزار واحدی نوسان کرد و در نهایت با رشد ۵۳ واحد و در تراز ۸۷ هزار و ۸۹۷ واحدی به کار خود خاتمه داد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان به روز سوم کشیده شد.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان که دو روز به نشانه اعتراض نسبت به پرداخت نشدن مطالبات و مشکلات موجود، در تمرین این تیم حاضر نشده بودند، چهارشنبه نیز تمرین نکردند
خبرگزاری ایسنا: اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان به روز سوم کشیده شد.
روز چهارشنبه نیز هم‌چون دو روز پیش از آن کادر فنی تیم در محل تمرین حاضر شد که باتوجه به حضور نداشتن بازیکنان، محل تمرین را ترک کردند. البته دو سه بازیکن در محل تمرین حاضر شدند و پس از انجام تمرینات شخصی به خانه‌های خود برگشتند.

در فصل جاری برای دومین‌بار است که استقلالی‌ها دست به اعتصاب می‌زنند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان که دو روز به نشانه اعتراض نسبت به پرداخت نشدن مطالبات و مشکلات موجود، در تمرین این تیم حاضر نشده بودند، چهارشنبه نیز تمرین نکردند.

About back118

Check Also

کاریکاتور: مقایسه دخه‌آ و کاسیاس + پیام احساسی راموس بعد از حذف اسپانیا – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری فارس: داوید دخه‌آ دروازه‌بان تیم فوتبال اسپانیا نتوانست عملکرد خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *