Breaking News
Home / اخبار روز / اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام – آرشیو وبلاگ های ایرانی

اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام – آرشیو وبلاگ های ایرانی

وبسایت دیجی‌کالامگ – یوسف اسفندیاری: قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام معرفی شد. با معرفی این قابلیت جدید، فاصله و تفاوت استوری‌ها از پست‌ها کمتر از گذشته می‌شود
تنها پست‌های عمومی را می‌توان در استوری‌ها به اشتراک گذاشت و همچنین کاربران می‌توانند این قابلیت را برای پست‌های خودشان غیرفعال کنند. در حال حاضر این قابلیت روانه‌ی بیشتر گجت‌های اندرویدی شده است و در چند روز آینده هم گجت‌های مبتنی بر iOS می‌توانند از این ویژگی جدید بهره ببرند.

وبسایت دیجی‌کالامگ – یوسف اسفندیاری: قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام معرفی شد. با معرفی این قابلیت جدید، فاصله و تفاوت استوری‌ها از پست‌ها کمتر از گذشته می‌شود. به لطف این قابلیت جدید، حالا کاربران اینستاگرام می‌توانند پست‌های خود و دیگر اکانت‌های عمومی را به‌عنوان استیکر در استوری‌های خود قرار دهند.

اینستاگرام با این کار می‌خواهد تبلیغات مربوط به پست‌های دوستان و برندها به کار ساده‌تری بدل شود؛ زیرا دیگر لازم نیست کاربران از پست‌های موردعلاقه‌ی خود اسکرین‌شات بگیرند و سپس آن‌ها را در استوری‌های خود قرار دهند. در کنار این پست‌ها، نام اکانت صاحب پست هم به نمایش درمی‌آید.

پیش از این هم خبر دیگری درباره استوری های اینستاگرام منتشر شده بود که از اضافه شدن قابلیت استیکر موسیقی خبر می‌دهد. در برنامه اندرویدی اینستاگرام کدهایی کشف شده‌اند که به نظر می‌رسد، کاربران اجازه خواهند داشت به استوری‌های خود موسیقی اضافه و حتی جستجو کنند.

حالا کاربران اینستاگرام می‌توانند پست‌های خود و دیگر اکانت‌های عمومی را به‌عنوان استیکر در استوری‌های خود قرار دهند.

اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام

کاربران برای اشتراک‌گذاری پست‌ها از طریق استوری، باید در ابتدا بر آیکون موشک کاغذی که در زیر پست‌ها قرار دارد، ضربه بزنند و در بالای منوی به نمایش درآمده، می‌توانید یک گزینه برای این قابلیت جدید را مشاهده کنید. با این کار، پست موردنظر به یک استیکر بدل می‌شود و به همین خاطر می‌توانید موقعیت و اندازه‌ی آن را به‌راحتی تغییر دهید.

About back118

Check Also

طنز؛ مصاحبه با هشت واردکننده قیچی به کشور – آرشیو وبلاگ های ایرانی

بهاره حاصلیان در پایگاه خبری گُلوَنی نوشت: مطلع شدیم که واردکنندگان قیچی، توجه خاصی به …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *